Son Dakika Haberleri!

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaşlar ben kazandım.
Siz burda sürünmeye devam. Benzıne 6 tl vermeye Asgarı 1600 tl ıle gecınmeye devam, hayvan gıbı herseye vergı vermeye devam. C sınıfı bı kompak bi araca 160 bın tl vermeye devam. Ne tarım var ne hayvanlıcık Üretim sıfır devam siz. Hadı kendınıze ıyı bakın sağlıcakla kalın SeVERım Sızı. Ben popuyu kurtardım:D:kptmya::kptmya::kptmya:

CAlifornia'ya taşıncam ya, Oralar ayni İzmir gibiymiş sıcakmıs hoşmuş tam benlık
Yeni aracım
Adı: Amerikan Ateşi Shelby
727677.png

Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
5 sene öncesi ilk başvuru ve şans kapıyı açtı :) kazandık iyi mi , lakin biz başvuruda iki kişiyiz kazandığımızda Eren daha doğmamış bebe ..şimdi ikimiyiz üçmüyüz derken kalsın kenarda dedik. Eşim hala şansımız olduğunu söyler ve gerekirse başvuru yapabiliriz dese de zaman içinde çok daha farklı planlarımız gelişince vardır bir hayır dedik...

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bi 10 dakka hayal kurduk işte Ne oldu! Mutlu olduk, kötü mü oldu yani :D Seneye bi daha kazanana kadar
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

5 sene öncesi ilk başvuru ve şans kapıyı açtı :) kazandık iyi mi , lakin biz başvuruda iki kişiyiz kazandığımızda Eren daha doğmamış bebe ..şimdi ikimiyiz üçmüyüz derken kalsın kenarda dedik. Eşim hala şansımız olduğunu söyler ve gerekirse başvuru yapabiliriz dese de zaman içinde çok daha farklı planlarımız gelişince vardır bir hayır dedik...
KAzanılan hakkın korunmuyor dimi abı Şimdi istesen gidemezsın yani

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Evet geçen gün acıklandı, yine hüsran, 2014 yılı hariç 2010'dan beri başvuruyorum. umut dünyası.
"has not been selected" :(:confused::kötü:
Yıl 2000

Kızım daha 2 yaşında ve şu fotoğrafı çekilene kadar fotoğrafçının aynasında ne uğraşmıştı kendi başına... :) Ne zannetti, ne düşündü bilemiyoruz.

ccaffcaa-df60-4399-a714-b7b9a8f40a79.jpg

Neyse; başvuru evraklarını tamamladık gönderdik, açıklanana kadar da, eşimle türlü çeşitli hayaller kurduk, düşündük. Çıkarsa ne yaparız? Ailelerimize nasıl kabul ettiririz? Orada bizi neler bekliyor? bütün bu soruların cevabını bir şekilde bulduk ama başvurumuzun karşılığını olumlu bulamadık. Nasip değilmiş dedik, bir daha da uğraşmadık... :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Thy yeni uçaklar almis Hostes kabin memuru alicak. Pilot olamadik bari hostes olak. Ben bu sefer hosteslige basvurcam. Dis hatlar 7 bin tl maas sefer basi 30 yuro ve 3 ayda bir bir maas ikramiye
Daha ne olsun :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Thy yeni uçaklar almis Hostes kabin memuru alicak. Pilot olamadik bari hostes olak. Ben bu sefer hosteslige basvurcam. Dis hatlar 7 bin tl maas sefer basi 30 yuro ve 3 ayda bir bir maas ikramiye
Daha ne olsun :D
Güzel iş, hayırlısı olsun inşallah.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Türk Pilot Ümit Atlatırlar, ön tekerleri açılmayan uçağı başarı ile piste indirerek, büyük bir facianın atlatılmasını sağladı.

Onur Air açıklamasına göre, Onur Air’in 21 Mayıs akşamı Medine-Dakka seferini yapan Airbus 330 uçağında kalkıştan bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle hidrolik arızası meydana geldi.

Uçağın kaptan pilotu Ümit Atlatırlar, büyük bir soğukkanlılıkla ön tekerlekleri açılmayan uçağı, yedek meydan olan Cidde’ye Uçuş Operasyon Müdürlüğü ile yapılan koordinasyon çerçevesinde zorunlu iniş prosedürlerini sorunsuz uygulayarak burun üzeri indirdi.

Kaptan uçağı pist içerisinde tutmayı başararak, 141’i yolcu 10’u uçuş ekibi olan toplam 151 kişinin uçaktan burnu kanamadan tahliye olmasını sağladı.

Onur Air ve Suudi Arabistan yetkilileri, uçaktaki arızanın dış etkenlerden kaynaklanıp kaynaklanmadığını araştırırken, Airbus yetkililerinin Cidde’ye gelerek hidrolik kaçağının neren kaynaklandığını detaylı olarak inceleyeceği öğrenildi.

Kaptanın soğukkanlılığı 151 kişiyi hayata bağladı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Üst Alt