Son Dakika Haberleri!

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
sevgili kadir ;

8 Mayıs 2018'de ABD Başkanı, Birleşik Devletler'in İran ile ilgili Ortak Kapsamlı Eylem Planı'na (JCPOA) katılımını durdurma kararını açıkladı ve ABD'nin nükleer-bağlantılı yaptırımlarını yeniden uygulamaya koymaya başladı.

Buna göre İran bağlantılı yeni işler ile ilgili faaliyetler (yeni sözleşmeler, yeni bağlayıcı teklifler) 09.05.2018 tarihi itibarıyla durdurulmalıdır.

Mevcut sözleşmeler ile ilgili taraflarlar, bireyler kontrol edilmeli ve ilgili sözleşmede yaptırımların ve sözleşme fesih maddelerinin geçerli olup olmadığı konusunda değerlendirme için xxxxxx Bölümüne başvurulmalıdır.

baktıgınızda bize dokunmuyor gibi ama fena dokundu.

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
sevgili kadir ;

8 Mayıs 2018'de ABD Başkanı, Birleşik Devletler'in İran ile ilgili Ortak Kapsamlı Eylem Planı'na (JCPOA) katılımını durdurma kararını açıkladı ve ABD'nin nükleer-bağlantılı yaptırımlarını yeniden uygulamaya koymaya başladı.

Buna göre İran bağlantılı yeni işler ile ilgili faaliyetler (yeni sözleşmeler, yeni bağlayıcı teklifler) 09.05.2018 tarihi itibarıyla durdurulmalıdır.

Mevcut sözleşmeler ile ilgili taraflarlar, bireyler kontrol edilmeli ve ilgili sözleşmede yaptırımların ve sözleşme fesih maddelerinin geçerli olup olmadığı konusunda değerlendirme için xxxxxx Bölümüne başvurulmalıdır.

baktıgınızda bize dokunmuyor gibi ama fena dokundu.
Dokunan kısmı neymiş bizde bilelim !

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bağımsız ve güçlü bir ülke olsan, bu gibi yaptırımları ülkende hissetmezsin. Adam; istediği gibi at oynatıyor ama kimse çıkıp bir şey diyemiyor... Diyenleri de tınlamıyor... Eyy Amerika dediğinle kalıyorsun sadece. Sonra da, sen bu ülke ile ticaret yapmışsın diyerek bel altından vurmaya başlıyor.

Şöyle düşünelim... 11 Eylül'ün arkasında Bin Laden var diyerek dünya ayağa kaldırıldı, doğrudur yanlıştır orasında değilim... Bir daha düşünelim ki; Türkiye; "Bin Laden bunu yapmadı, bana delil getirin yoksa ben Bin Laden'i ülkemde korumaya aldım, ben hukuk devletiyim" dedi...

:oops:

Neler olurdu neler??

Hal böyleyken, şimdi 15 Temmuz aktörlerinden birisi Amerika'da zevk-i sefasını sürdürürken, atılan her türlü nara boştur, yapılan her türlü eylem riyakarlıktan öteye geçmez, geçmiyor. :(

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Cari açığı yüksek yani yaptığı ithalat ihracattan yüksek olan ülkelerin dış ülkelere karşı biraz daha temkinli olması gerektiği kanaatindeyim. Ülke olarak üretim yaparsın dışa bağımlı olmazsın herşeyini kendin üretirsin o zaman çık istediğin gibi konuş bağır ama şu aşamada büyük bir siyasi hata kanımca

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arkadaslar migrosta yuzde 30 indirim var kucuk ev aletleinde
Sinbo cam ketil 50 tl fakir ketil 120 den 70 e dusmus Hepsini aliom
image.jpg

Araç Markası
2000 - Renault Megane
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Gecen seneki tuzaga dusme ozgur iyi arastir. Bknz: solo tuvalet kagidi

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Migros gibi mağazalar piyasaya göre yüksek fiyatlandırma yapıyor. Sonra, arada bir, hedef kitlesine çatlatıyor bi indirim muhabbeti ketılı 50 lira yaptık diyor. Özgür de inanıyor topluyor ketılları. :)

Oysa cam ketıl zaten 50-60 lira... :p

Bunun Türkçe meali şu bana göre. Ben sana pahalı ürün satıyorum, indirim ile gözünü boyayıp stoklarımı zarar etmeden eritiyorum... :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Migros gibi mağazalar piyasaya göre yüksek fiyatlandırma yapıyor. Sonra, arada bir, hedef kitlesine çatlatıyor bi indirim muhabbeti ketılı 50 lira yaptık diyor. Özgür de inanıyor topluyor ketılları. :)

Oysa cam ketıl zaten 50-60 lira... :p

Bunun Türkçe meali şu bana göre. Ben sana pahalı ürün satıyorum, indirim ile gözünü boyayıp stoklarımı zarar etmeden eritiyorum... :)
N11 de 65 tl abi sinbo ben 55 e aldim pek karli degil de, Fakir baya karli 70 tl cok iyi ic dış komple çelik plastik dgil

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
N11 de 65 tl abi sinbo ben 55 e aldim pek karli degil de, Fakir baya karli 70 tl cok iyi ic dış komple çelik plastik dgil
Benim dikkat çekmek istediğim Migros gibi mağazaların fiyat ve satış politikası Özgür, bunu geçen seferki kahverengi tuvalet kağıdı muhabbetinde de yazmıştım... :p Yılın her dönemi pahalı sattığı ürünü, indirim yaptım diye piyasa fiyatına çekmesi gibi yani... ;) Bilgilendirme için teşekkürler. :)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Benim dikkat çekmek istediğim Migros gibi mağazaların fiyat ve satış politikası Özgür, bunu geçen seferki kahverengi tuvalet kağıdı muhabbetinde de yazmıştım... :p Yılın her dönemi pahalı sattığı ürünü, indirim yaptım diye piyasa fiyatına çekmesi gibi yani... ;) Bilgilendirme için teşekkürler. :)
Tabi abi Migros normal de kazık zaten :D İndirimleri takip etcen yoksa sıkıntı
Adsız.png

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Üst Alt