Son Dakika Haberleri!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Beklenen son; erken seçim 24 haziranda...
İki ay olmasına rağmen seçim sonucunu bu günden görür gibiyim... Seçim kaybetmemiş ve Milli İttifak çatısı altında Recep Tayyip Erdoğan ismi varken, karşı tarafta bir partiden 2-3 aday birden yeşillendirilirken, diğer taraftan muhalefette kalanların hepsi de kendi adayını çıkartalım görüşü oluşmuşken bu iş ilk turda biter...

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aday tek olunca sonuç için tahmin yürütmek ne denli doğru olur ki.Siyasi olarak içler acısı bir halimiz var. Ciddi bir tehlike bu.Yani bir ulusun yönetim için adayı olmaması...Hatırladığım kadarıyla bu acziyete hiç düşülmemişti.Türkeş,Özal.Demirel.Erbakan,Ecevit,İnönü gibi isimlerden şimdi ki tek adaycılığa gelmek büyük başarısızlık ve tehlikedir.Yani tek adayımız bugün ben bırakıyorum dese yerini dolduracak ağırlıkta hem muhalif hem kendi içerisinde aday olmaması..
Allah yardımcımız olsun...

Tical

Katılımcı
Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Bu haberin ironisi de; "Reis bizi Afrin'e götür" diye höykürüp, bedelli sırasına girenlere gelsin... ;) Hüloooğğğğ
Savaşın ne olduğunu bilmeyen Türk andavallı kuvvetleri bunlar. Bırak savaşmayı, Afrin'de bir gece arazi şartlarında yaşasınlarda görelim totolarını...

Üst Alt