Sohbet, Muhabbet, Konu Dışı Mesajlar

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
@hakan_emre hakikaten alem adamsın, Fiorentina forması ararken görsellerde şirin baba ile karşıma çıktın... Helal olsun. :):) Arif'in Mançestere attığı golü arıyormuş gibi hissettim kendimi...

Ekli dosyayı görüntüle 33904
Abi o şirin baba ile az gezmedim, tekerin basmadığı yer kalmadı, olur olmadık yerlerde çıkması normaldir

Ara sıra Twingo ilanlarına da bakarım bizim şirin satışa çıktımı acaba diye:uyku:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Norveç, İsveç, ABD ve Japonya'dan bilimcilerin üzerinde çalıştığı modele göre dünyanın çevreyi en çok kirleten kenti Seul kabul edildi. Listenin başında yer alan Güney Kore'nin başkentinin, yılda 276.1 megaton karbondioksit ürettiği belirlendi.

İkinci sıraya, yılda 272 megaton karbondioksit üreten Çin'in Guangzhou kenti yerleşti, Dünyanın çevreyi en çok kirleten 3. kenti 233.5 megatonla New York olarak gösterilirken, 4. ve 5. sıradaysa Hong Kong (208.5 megaton) ve Los Angeles (196.4 megaton) yer aldı.

Sıralamada yer alan ilk 100 kentin arasındaysa Rusya ve Türkiye'den de 2'şer şehir de şöyle sıralandı:

• Moskova (15) — 99.5 megaton;
  • İstanbul (26) — 70.9 megaton;
  • St. Petersburg (79) — 29.6 megaton;
  • Ankara (80) — 29.3 megaton

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Birde power sense yazmış. Jantlar ve farlardan olmadığı zaten anlaşılıyor. Acaba yersen mi diye düşünmüş yoksa arabayı hiç mi bilmiyorlar.
Ben geçen şikayet etmiştim bunu, ilan kapatılmıştı tekrar açılmış demek ki.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Şikayet yazın abi kapatılsın. Şimdi yine şikayet yazdım. :)

Üst Alt