Alınık Otomatik Mazda 626 GF (98-2000)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ümitlenmiştim ben bu guzu için. Üzüldüm... :( Hayırlısı.
Ben de ümitlenmiştim, özelikle sahibi ile görüştükten sonra ama galerinin aracın vergisini bile bize yıkmaya çalışması, en azından görünür cam masrafını dikkate almadan en son 23 demesi caydırdı beni, yine kesin olarak vazgeçmiş değilim,
Bir de eniştem oradaki arkadaşlarıyla kontak kuramadı aracı gösterecek usta konusunda, mazda servisi de bakmak istemedi, expertiz seçeneği kalıyor
Boludaki aracı da değerlendirip ona göre tekrar buna dönüş yapabilirim
Hazır izindeyken halletmek istiyorum çünkü

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben de ümitlenmiştim, özelikle sahibi ile görüştükten sonra ama galerinin aracın vergisini bile bize yıkmaya çalışması, en azından görünür cam masrafını dikkate almadan en son 23 demesi caydırdı beni, yine kesin olarak vazgeçmiş değilim,
Bir de eniştem oradaki arkadaşlarıyla kontak kuramadı aracı gösterecek usta konusunda, mazda servisi de bakmak istemedi, expertiz seçeneği kalıyor
Boludaki aracı da değerlendirip ona göre tekrar buna dönüş yapabilirim
Hazır izindeyken halletmek istiyorum çünkü

23'e aldın diyelim, 1 ufak tefek bakım, yarım da alım satım geldi gittisi olur eder 24.5 hadi düz hesap 25 bin... Eğer guzu bu rakamı hak ediyorsa vergi falan ayrıntıda kalır... Ben expertiz işine tam güvenemiyorum, bu yüzden expertiz ile araç almadım, karşıdakine güvenirim, arabaya bakarım, anlamadığım yerleri (kaporta gibi, boya gibi) gösterirsem gösteririm o kadar.

İlk 626 aracımı alırken 31 Ocak günüydü, (vay be yarın da 31 ocak) satıcı vergisini de sen ödeyiver abi pazarlıkta zaten öldürdün beni deyince (11,750 den 9 bin liraya pazarlık ettik, kendisi 11.500'e almış) tamam dedim, yoksa 123 lira için alış veriş olmayabilirdi. Çünkü, 1 şubat olmadan ödenecek vergi aracın son sahibine aittir, zaten noter satış bile yapmaz...

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
@DarK PaSSenGeR

Naim abi bu işi biliyor demek bile saygısızlık olur... :)

Mazda 626 2.0 1998 Model 23.100 TL Sahibinden satılık ikinci el Bej renk - 508079203

Geçen yaz satılıktı bu guzu ama motor yapılmamıştı ve ben Mazda ustası olduğunu bilmiyordum ya da, o dönemde bu aracı usta aldı ve topladı... Eğer motor ön yargını aşabilirsen bence güzel seçenek.
Naim abi gerçekten kompedan :)
Bu guzu da değerlendirilebilir tabi
Bu sabah boludaki araca hakanın kardeşi baktı, gözlemlediği kadarıyla olumlu not verdi, yarın sabah boluya gidiyoruz nasipse
Fiyat konusunda bayağı zorluyor ama deplasmanda şartları zorlayacağız

Mazda 626 2.0 1998 Model 26.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Füme renk - 467537686

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Turbolu mu abi bu..

Atmosferik 1.6 motor 98 beygir. 4 hava yastığı, abs, dört cam otomatik, sunroof, klima, alaşım jant ve otomatik şanzıman... Üstelik bu fiyatlara... Emin olun bu segment, konfor ve iç hacimde açık ara önde gelir. Otomatiği D'ye alınca her yerden ne sesi geliyor diye düşündürmez ayrıca... :D

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Atmosferik 1.6 motor 98 beygir. 4 hava yastığı, abs, dört cam otomatik, sunroof, klima, alaşım jant ve otomatik şanzıman... Üstelik bu fiyatlara... Emin olun bu segment, konfor ve iç hacimde açık ara önde gelir. Otomatiği D'ye alınca her yerden ne sesi geliyor diye düşündürmez ayrıca... :D
Xedosa 33 verdiler satıp bunu mu alsam :)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Araba güzel duruyor da semt sakat
Tabi bu sıkıntı olacağı anlamına gelmez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt