Alınık Otomatik HB Araç - Bütçe 30.000 TL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Minimum 2003 model - maksimum 1600 cc
Tercihen benzinli (lpg olabilir, ama öncelikli tercih değil)
Ufak tefek HB araç arıyoruz
Alacağımız kişinin acemilik aracı olacağından dolayı yürür sıkıntısız olsun yeter. Boya, değişen pek önemli değil.

Bütçe şu kadar artarsa şu olur demeyin lütfen :) bütçenin zorlanmış hali bu :)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu aracı park edemeyen A segment bakmak durumunda, o zaman iç hacim kaybı olacak, tercih sizin. Dört kişilik aile olarak bagaj ve iç mekan performansı gayet memnun ediyor bizi.

Defosuna, kozmetiğine dikkat etmedim, bu fiyata bu donanım ve konforda seçenek çok az olduğu için şahsen armutun sapı üzümün çöpü demeden aldım ve tavsiye ederim. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Araç; güzelliği veya fonksiyonelliğinden ziyade parasının karşılığını veriyor mu? Daha doğrusu istenilen özelliklerde mi ona baktım ve park sorunu olur denildiği için ilk aklıma gelen aracın ölçüleri oldu... :)

Soldaki veriler Aveo'ya ait, sağdaki veriler Space Star'a ;) aralarında 11 santim gibi bir fark var, ama asıl dikkat çeken bagaj hacmi, neredeyse iki katı... Donanım cabası. Fiyat kıyaslamasına gelemiyoruz bile... :D Tekrar söylüyorum, 20-30 bin lira aralığında otomatik araç seçeneklerinde (fayda maliyet, donanım, konfor ve işlev) Space Star ilk üçe rahatlıkla girer... Sunroof, 4 hava yastığı, abs, klima, dört cam otomatik... Yine de siz bilirsiniz ancak, paranıza yazık etmeyin derim.

aveo-horz.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Domestos abi arabayı genç kız kullanacak, biraz da göze hoş gelen bir şey istiyor. Dün spacestara baktık aracı beğendi ama yüksek olduğu için aklına yatmadı. Hatta favorilerde duruyor lacivert olan...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt