Önemli Spor Haberleri

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
110820170803094538104.jpg

Dünya Atletizm Şampiyonası erkekler 200 metre finalinde Ramil Guliyev, 20.09'luk dereceyle altın madalya kazandı.

Milli atlet Ramil Guliyev, 16. Dünya Atletizm Şampiyonası erkekler 200 metre finalinde 20.09'luk derecesiyle altın madalya kazandı.

Londra'da devam eden Dünya Atletizm Şampiyonası'nda mücadele eden Ramil, bu sonuçla Türkiye'nin Dünya Atletizm Şampiyonaları tarihindeki ilk altın madalyasını kazanmış oldu.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bolt'un tahtına oturmak kolay iş değil, Allah yolunu açık etsin, Fenerbahçe ye de teşekkürler, böyle bir sporcu kazandırdığı için.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Türkiye Kupası karşılaşmasında Bölgesel Amatör Ligi (BAL) takımı Kars 36 Spor, Birinci Lig Ekiplerinden Balıkesirspor'u penaltı atışları sonunda elemeyi başardı.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İspanyol basınında; Arda Turan'ın ara transfer döneminde Fenerbahçe ile kiralık sözleşme yapacağı yazılır çizilir olmuş... :( Allah korusun diyorum, Aziz Yıldırım'ın yapacağı en büyük kötülük olur.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İspanyol basınında; Arda Turan'ın ara transfer döneminde Fenerbahçe ile kiralık sözleşme yapacağı yazılır çizilir olmuş... :( Allah korusun diyorum, Aziz Yıldırım'ın yapacağı en büyük kötülük olur.
Amman evlerden ırak :p

Bu işi yapacağı zamanı kaçırdı Aziz Başkan, zamanında yapsaydı hem büyük sükse olurdu hem de faydalı olurdu, şuan bunu yapması kendi kendimize sağlam bir kazık atmak demek.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Amman evlerden ırak :p

Bu işi yapacağı zamanı kaçırdı Aziz Başkan, zamanında yapsaydı hem büyük sükse olurdu hem de faydalı olurdu, şuan bunu yapması kendi kendimize sağlam bir kazık atmak demek.
Zaten kazığı Fenerbahçe kendi kendisine atıyor her zaman... Fakat; bu kazıktan öte, şemsiye misali olur, Allah korusun. Bu futbolcu, Fenerbahçe forması giyerse ahanda buraya yazıyorum, Fenerbahçe'nin en büyük düşmanı ben olurum... :hhhhhh::tskler::krnz:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Beşiktaş'ın golcüsü, Cenk Tosun; İngiliz ekiplerinden Everton'a 27 milyon Paund bedel üzerinden transfer oldu... Bunun üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş; "transfer gerçekleşmişse, hayırlı olsun" dedi... :) Beşiktaş resmi sitesinde ise bu konuda her hangi bir şey yok... :D

https://www.dha.com.tr/spor/cenk-to...-bonservis-bedeli-ile-evertonda/haber-1558167

İlginç bilgiler bölümüne mi yazsaydım yoksa... :D :D

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Beşiktaş'ın golcüsü, Cenk Tosun; İngiliz ekiplerinden Everton'a 27 milyon Paund bedel üzerinden transfer oldu... Bunun üzerine Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş; "transfer gerçekleşmişse, hayırlı olsun" dedi... :) Beşiktaş resmi sitesinde ise bu konuda her hangi bir şey yok... :D

https://www.dha.com.tr/spor/cenk-to...-bonservis-bedeli-ile-evertonda/haber-1558167

İlginç bilgiler bölümüne mi yazsaydım yoksa... :D :D
Daha ortada net birşey yok. BJK resmi sitesinden bir açıklama yapılmadığı sürece hiçbirşey doğru değildir. Şenol hoca bence güzel cevap vermiş :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Daha ortada net birşey yok. BJK resmi sitesinden bir açıklama yapılmadığı sürece hiçbirşey doğru değildir. Şenol hoca bence güzel cevap vermiş :)
:) :)

Sence; BBC kanalı necip Türk basını gibi yaş yere yatar mı? Bence yatmaz... ;) Dolayısı ile bu transfer bitmiştir ama yetkililer üç maymunu oynamayı tercih etmiştir... :)

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
:) :)

Sence; BBC kanalı necip Türk basını gibi yaş yere yatar mı? Bence yatmaz... ;) Dolayısı ile bu transfer bitmiştir ama yetkililer üç maymunu oynamayı tercih etmiştir... :)
Bence de büyük bi ihtimalle bitti ama son dakkaya kadar netleşmeden birşey söylemek doğru olmaz çünkü zamanında komik durumlara düşen oldu önden konuşup o yüzden şenol hoca bu yolu seçmiştir:)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence de büyük bi ihtimalle bitti ama son dakkaya kadar netleşmeden birşey söylemek doğru olmaz çünkü zamanında komik durumlara düşen oldu önden konuşup o yüzden şenol hoca bu yolu seçmiştir:)
Orası öyle ama orasına göre açıklama yapmak daha doğru değil mi? "Görüşmeler devam ediyor, sağlık kontrolünden geçecek, süreç işliyor" demek mi yakışık alıyor, yoksa "gerçekleşmişse, hayırlı olsun" demek mi? Sanki gündemi, eniştesinden takip ediyor gibi... :p

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Orası öyle ama orasına göre açıklama yapmak daha doğru değil mi? "Görüşmeler devam ediyor, sağlık kontrolünden geçecek, süreç işliyor" demek mi yakışık alıyor, yoksa "gerçekleşmişse, hayırlı olsun" demek mi? Sanki gündemi, eniştesinden takip ediyor gibi... :p
Adam istemiyor gönlü yok satmaya yönetim birşeyler yapıyor haberim yok demeye getiriyor bana kalırsa :)

Üst Alt