Milli Takım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yıllar boyunca formanın geleneklerden uzak oluşunu ve anlamsız tasarımını mı konuşalım, yoksa 300 TL olan fahiş fiyatını mı şaşırdık, siyasi tabanlı TFF den ve onun yöneticilerinden tiksindim artık, bunlardan kurtulamadıkça futbolumuzun ne kulüpler bazında ne de milli takım bazında bir adım ilerleyemeyeceği aşikar, boşa efor sarf ediyoruz.
Yıllar öncesinde, Futbol Federasyonunu bu gibi günler yaşamasın diyerek, bin bir uğraş vererek "özerk" statüye kavuşturanların kemikleri sızım sızım sızlıyordur... Ülke hızla, ortadoğu kültürüne doğru yol alıyor, iyi bir kültür olsa, veya şimdiki sistemden daha güzel bir şeyler verse tamam diyecem de, arkadaş nedir bu ortadoğu fetişizmi anlayamıyorum...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Dün milli takım maçı varmış, sahurda haberim oldu, 2-1 kazanmışlar. Teknik direktör de sanki deplasmanda oynuyoruz İran seyircisi daha fazla demiş...

* * *

Sen ülkenin yapı taşlarını Ortadoğu kültürü ile yer değiştirme çabalarına girersen ne milli ruh kalır, ne maçtan haberimiz olur ne de seyirci gelir. :( Bu durumu eleştirmek de, milli takımın yabancı hocasına kalır...

Üst Alt