Milli Takım

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kendilerince yani; ahbap çavuş ilişkileri boyutunda başarılı bir adım gibi görünse de; gelecek vaad eden bir birliktelik göremiyorum... Yılmaz Vural üzerine para vererek milli takımı çalıştırmayı kabul ederdi mesela... :D İşin şaka boyutu bir tarafa, bence Yılmaz Vural seçeneği (başarısız olunsa da) masaya yatırılmalıydı ama Yılmaz Hoca'da onların aradığı kriterler yok çok şükür. :)

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Yıllık 3.5 milyon Euro idi.
Terimi bu ülkede sevmeyenlerin başındayım ama adamın aldığı ücreti bu kadar yaygara yaptıktan sonra bu transferi yapmak hiç mantıklı değil. Yeter Yıldırım Demirören :)
Bence de Avcı yada başka bir Türk TD daha mantıklı olurdu. Lucescu abartildigi kadar değil...

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Okan Buruk'un geçmişten gelen torpili ile teknik direktörlük yaptığını düşünüyorum, elle tutulur bi başarısı veya tecrübesi olduğuna beni inandıramadı...
Antepte oynattığı futbol güzeldi,çok fazla takım da çalıştırmadı zaten.Gençler verdiği önem,duruşu ve pozitif futbol oynatmaya çalışması gördüğüm artılar.
Reşit Akçay diğer teknik direktörlerden hayat felsefesiyle farklı bir adam.
Sergen Yalçın gördüğüm en cesur teknik direktörlerden biri..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Antepte oynattığı futbol güzeldi,çok fazla takım da çalıştırmadı zaten.Gençler verdiği önem,duruşu ve pozitif futbol oynatmaya çalışması gördüğüm artılar.
Reşit Akçay diğer teknik direktörlerden hayat felsefesiyle farklı bir adam.
Sergen Yalçın gördüğüm en cesur teknik direktörlerden biri..
Antep ve Bursa'da çalıştı ama Antep küme düştü, Bursa son hafta ŞİKE ile kurtuldu... ;) Bu badireleri yaşamış bir teknik adam isterse dansöz oynatsın boştur artık... :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Tarihin en kötü jenerasyonu var belki de ve tabi beraberinde çapsız Tff. Lucescu oylesine gelmis gibi, ne futbolcumuz var fark yaratan ne de olanı doğru kullanacak teknik ekibimiz, Fenerbahçe'de eleştirdiğimiz herkes ve eleştirdiğimiz pozisyonda oyunda inanılır gibi değil yani, neyse baskete devam biz.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Tarihin en kötü jenerasyonu var belki de ve tabi beraberinde çapsız Tff. Lucescu oylesine gelmis gibi, ne futbolcumuz var fark yaratan ne de olanı doğru kullanacak teknik ekibimiz, Fenerbahçe'de eleştirdiğimiz herkes ve eleştirdiğimiz pozisyonda oyunda inanılır gibi değil yani, neyse baskete devam biz.
Jenerasyon çok kötü değil ama karaktersizler.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Çağlar, Caner, Nuri Şahin, Yusuf Yazıcı, Okay, Yunus ve Enes Ünal bu adamlar sahadaki adamlardan daha formdalar ve takımlarında oynuyorlar. Madem oynatmican niye çağırıyorsun? Biz bu sahadaki ruhsuzları izlemek zorundamıyız? Bu kadroyuda Lucescunun kurduğunu sanmıyorum zaten TFF demiştir kadro bu gerisi sende oda sahaya sürmüş verilen listeyi. Dün Emre dışında sahada oynayan adam yoktu. Koskoca milli takımın forveti sadece Cenk..Biz dünya kupasına da gitsek Avrupa Şampiyonasına da gitsek zaten bizden bir cacık olmaz ve gitmeyelim de zaten :) Ondan sonra kanser oluyoruz izlerken. Rahat rahat izleyelim işte diğer takımları ;)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ozan, Topal, İsmail, Şener Fenerbahçe taraftarını deli ediyor, sen git milli takıma bunları al, şaka gibiler gerçekten. Arda zaten beyin ve vücut olarak jübileyi çoktan yapmış, defans yok, forvet yok, kaleci bile yok.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yanlışmı düşünüyorum bilmem ama ligdeki yabancı futbolcu serbestliği milli takımı baltalıyor ,adamlarda ruh kalmadı
Bir çok ülkede sınırsız veya çok esnek, bununla alakalı değil sorun. Ama şöyle bir şey var; eskiden 3 yabancılı dönemde, hangi takım o aralar iyiyse o takımın omurgası alınıp, milli takıma monte edilirdi. Mesela 2002 dünya kupası, takım ikinci bir galatasaray gibiydi :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Biraz önce, milli takım muhtemel kadrosuna bakarken kendimi "kadroya hiç yabancı oyuncu alınmamış, yabancı sayı sınırlaması ile ilgili eleştiriler karşılık bulmuş" diye düşünürken buldum kendimi. :p

Milli takım bazında da futbol bilinç altında sağlam darbe almış bende. :) :)

Üst Alt