Alınık Mazda 929 Motor Parçaları

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
Royal classic 3.0 v6 sohc 18 valf (je01) için 0.50 ölçü piston segmanlar takım arıyorum, sipariş verip bekleyebilirim.
IMG_20180105_183802.jpg

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Forumun sponsor parçacısı vardı Vizyon Oto google'dan iletişim bilgileri bulunup sipariş verilebilir

2. Alternatif Jakopar Oto (İstanbul) ve Aktif Japon (Antalya) parçacılarıda tedarik eder

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bunlar zor bulunan parçalar mı? Bu parçalar genelde ortak oluyor diye biliyorum.
Temin ettiniz ama nereden, yazsaydınız faydalı olurdu
Ergin otomotiv İstanbul bulduğum yer.Motor parçaları kendine özgü maalesef .Söz konusu Royal Classic olunca böyle basit parçalar bile bazen canından bezdiriyor insanı , usta tutturdu takım conta diye şimdide onu arıyorum. 929 un 12 ve 24 valfli motorun parçaları 18 valfli motora göre daha kolay bulunuyor.Bu arada 12 valf 4 silindir.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Ergin otomotiv İstanbul bulduğum yer.Motor parçaları kendine özgü maalesef .Söz konusu Royal Classic olunca böyle basit parçalar bile bazen canından bezdiriyor insanı , usta tutturdu takım conta diye şimdide onu arıyorum. 929 un 12 ve 24 valfli motorun parçaları 18 valfli motora göre daha kolay bulunuyor.Bu arada 12 valf 4 silindir.
Royal Classic in 4 silindirlisi olduğunu bilmiyordum. Hepsini V6 diye biliyordum.

Kolay gelsin motor parçalarında çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Takım contayı servise sorabilirsiniz. Takımın içinde neler olduğunun listesini alıp tek tek istediğinizi de alabilirsiniz. Sonradan takılan ucuz contalar genelde kaçak yaparak vakit ve nakit kaybına yol açabiliyor.

Üst Alt