Alınık Mazda 323 Sol Dış Ayna

Özcan GÜL

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Yeşil-Sedan
Merhaba arkadaşlar,
Dün Çarliston park halindeyken arkadaşın biri gelmiş sol şoför aynasına takmış ve ayna gövdeden kırılmış. Fiyat konusunda araştırma yapıyorum. Orijinal fiyatını sordum 830 TL dediler komple olarak. Merak ettiğim bu aynayı komple değiştirmeye gerek var mıdır ? Aynayı şimdilik bantladım ve o şekilde kullanıyorum. Elektrik aksamında sıkıntı yok. Bu aynanın sadece boyanmayan kapat kısmını bulabilir miyim. Yardımlarınızı beklerim. Teşekkürler, iyi forumlar.

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Merhaba arkadaşlar,
Dün Çarliston park halindeyken arkadaşın biri gelmiş sol şoför aynasına takmış ve ayna gövdeden kırılmış. Fiyat konusunda araştırma yapıyorum. Orijinal fiyatını sordum 830 TL dediler komple olarak. Merak ettiğim bu aynayı komple değiştirmeye gerek var mıdır ? Aynayı şimdilik bantladım ve o şekilde kullanıyorum. Elektrik aksamında sıkıntı yok. Bu aynanın sadece boyanmayan kapat kısmını bulabilir miyim. Yardımlarınızı beklerim. Teşekkürler, iyi forumlar.
Merhaba AliExpress’ te arama motoruna Mazda BJ yaz orda çok uyguna alırsın.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Merhaba arkadaşlar,
çıkma orjinal alabilirsiniz, yan sanayi ısıtmalı var onlarda olur 112 lira gibi fiyatları var ,en ucuzu olacak derseniz arkadaşların dediği gibi aliexpress ama ısıtması varmı bakmak lazım

Özcan GÜL

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Yeşil-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
çıkma orjinal alabilirsiniz, yan sanayi ısıtmalı var onlarda olur 112 lira gibi fiyatları var ,en ucuzu olacak derseniz arkadaşların dediği gibi aliexpress ama ısıtması varmı bakmak lazım
Çıkma orjinali aradım ama bulamadım, sizin bildiğiniz var mıdır ?

hus3yn

Katılımcı
Anladım, yan sanayi de ısıtmalı ayna yok ben cok aradım bulamamıştım, orjinal taktım sonra, yan sanayi alıp içine orjinal ısıtmalı ayna takmak istedim o da olmadı ısıtmalı aynalı cam ile yan sanayi cam ayakları birbirini tutmuyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şoför tarafında olduğu için ısıtma olmaması sorun olmaz bence. Camı açar, bezle silersin artık. :)

Özcan GÜL

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Yeşil-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şoför tarafında olduğu için ısıtma olmaması sorun olmaz bence. Camı açar, bezle silersin artık. :)
Usta ısıtmalı da bile camı açıp silmek gerekiyor , buharı ısıtınca benek benek su oluyor görüşü daha da kötü hale getiriyor ... :)

Üst Alt