Mazda 323 BA (1994-98) Lantis Otomatik Şanzuman HOLD Lambası Yanıp Sönüyor

Lantisim

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Faruk abi seninle konuşmuştuk malatyadan ibrahim ben yanlız ayda ya bir iki sefer yapıo aklımızı karıştıran bu yapmadığı zaman baya tatlı geçiyor vites hiç hissetmiyorsun burda bir kaç usta programsal diyor şanzuman beyni korumaya alıyordur diyo birde bu japon arabası arabam orjinal 125 binde balatalar bitmesi sizce mantıklımı
Merhaba arkadaşlar
Balatalar bitmiş. 750 tl malzeme 1000 tl işçilik 250 tl yag masrafın var.istersen komple sanziman gönderebilirim. 1750 tl

Lantisim

Sessiz
Arkadaşlar herhalde sorun düzeldi malatyada iyi bir otomatik şanzumandan anlayan ustayı araştırdık bulduk ama belli bir durumda yok tabi deniyoruz ve elektriksel sorun dedi bizde sağolsun malatyada oto elektrikci arkadaşla beraber bütün tesisatı kontrol ettik HOLD tuşunun çalışmadığını ve özellikle D vitesdeyken işlem görmediği P ve N de bazen çalışdığı görüldü vites topuzunu söküp test ettiğimizde kısa devre yaptığında yolda giderken HOLD lambasını arızaya aldığını anladık iki gündür yapmadığını gözlemledim İnşallahda sorun budur bilgileriniz için herkese teşekkür ederim yazma sebebim belki bir arkadaşın başına gelirse arızayı buralarda araması mantıklı olur saygılar herkese

Lantisim

Sessiz
Allah razı olsun

Allah razı olsun

Allah razı olsun

Evet badilcan bey sizlerde bu yazımızı dağıtın çünkü birileri yardım bekliyebilir ben arabayı yinede deniyorum bir durum olursayazarım burdan
Geçmiş olsun , Birilerine bu bilgi faydalı olacaktır.

Allah razı olsun

Moderatörün son düzenlenenleri:

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Geçmiş olsun umarım kısa sürede çözüme ulaşırsın.

Discovery cihazımdan gönderildi

kabardinga

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 F Lantis
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
valla aynı dert bende de var ama şanzumandan olduğunu zannetmiyordum araştırlaım bi
Arkadaşlar herhalde sorun düzeldi malatyada iyi bir otomatik şanzumandan anlayan ustayı araştırdık bulduk ama belli bir durumda yok tabi deniyoruz ve elektriksel sorun dedi bizde sağolsun malatyada oto elektrikci arkadaşla beraber bütün tesisatı kontrol ettik HOLD tuşunun çalışmadığını ve özellikle D vitesdeyken işlem görmediği P ve N de bazen çalışdığı görüldü vites topuzunu söküp test ettiğimizde kısa devre yaptığında yolda giderken HOLD lambasını arızaya aldığını anladık iki gündür yapmadığını gözlemledim İnşallahda sorun budur bilgileriniz için herkese teşekkür ederim yazma sebebim belki bir arkadaşın başına gelirse arızayı buralarda araması mantıklı olur saygılar herkese

Üst Alt