Mazda 323 BA (1994-98) Lantis Marş Basıyor, Çalışmıyor.

mehmetdonat

Sessiz
Araç Markası
Mazda Lantis 1998
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Valla hocam ne güzel olur. Aslında maddi olarak zor günler yaşıyorum ama yine de yarın çözülmezse gidelim beraber. Özelden numaranı yollarsan çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
İskenderun da iki özel servis var mazdaya bakan biri cok saglam gözüküyor ama benim cok sükür büyük sıkıntım olmadığı için kesin konuşamam iskenderun da isen görüşelim bi kac yere beraber gidebiliriz yardim aliriz

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Işte olay bu dur ya.mazda Garaj kardeşlik dostluk.ben bile sevindim şimdi ulen.ahmet abi kardeşimize yardımcı olduğun için teşekkürleri mi sunuyorum inşallah çöze bilir siniz.

Malidsky

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Petrol Yeşil
Merhaba arkadaşlar. Benim tuhaf bir sorunum var. Mazda 323 aracım var. Sabahları çalışan araba akşam iş çıkışları 3 gündür marş basmasına rağmen çalışmıyor. Ancak vurdurarak çalıştırıyorum.Bir kere çalıştıktan sonra sıkıntı kalmıyor. Tek sefer de çalışıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba arkadaşlar. Benim tuhaf bir sorunum var. Mazda 323 aracım var. Sabahları çalışan araba akşam iş çıkışları 3 gündür marş basmasına rağmen çalışmıyor. Ancak vurdurarak çalıştırıyorum.Bir kere çalıştıktan sonra sıkıntı kalmıyor. Tek sefer de çalışıyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim
Aracının modelini belirtmediğin için yanlış yere açtığın konuyu buraya taşıdım. Konuyu incelemekte fayda var.

Benim tahminim ise ısı sensörü ile ilgili olabilir. Araç lpg'li ise yanma odasına lpg kaçırıyor olabilir. Regülatör diyaframını kontrol edin.

Üst Alt