Mazda 3 BM Skyactiv Anadolu Yakası Yetkili Servis Önerisi

mercan

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 Power 2014
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merser benim evime 3 km fakat önceki hafta aracımı almadan önce nasılsa servis içinde oraya giderim diye aradım servis kayıtları, garantisi devam ediyor mu vs diye sormak için, telefonu açan bayan biraz tersleyen bir üslupla '' ne münasebet canım dercesine :) '' hiç bir bilgi paylaşamayacağını ve ekpertiz ücretini sorduğumda 500 TL + K.D.V diye söyleyince yanlış anlama ihtimaline karşı tekrar sorduğumda evet 500 TL ne var bunda der gibi bir ses tonuyla cevaplayıp telefonu kapatınca açıkcası soğudum. Akabinde Altunizade Bostanlar Otoyu aradım ve direk servise yönlendirdiler. Arkadaş aracın şasi numarasını sordu ve en son ne zaman servise gelmiş bir dahaki bakım zamanı vs gibi bilgileri samimiyetle cevapladı. Aradığımda dışarıdan birine arabaya baktırmıştım ama aramışken de bir ara çalışmayan, gözümüzden kaçan vs bir şey var mı diye gelip bakmak istiyorum bakım zamanından önce dedim. Tabi gelebilirsiniz arıza olsa zaten araç size söyler ama gelin en azından balata vs bi bakalım dedi. ücreti sorduğumda onun için her hangi bir ücret almayacağını hem böylece kullanıcı kaydını vs de halledebileceğimi söylediler. Açıkcası daha karar vermedim hangisine gideceğimi. operatörün kim bilir belki özel gününde belki karnının aç olduğu bir anda verdiği ters cevap için rotamı değiştirmem sonuçta. Tavsiyeleri olan varsa memnun olurum, özellikle anadolu yakası için.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Merser en eski servislerden biridir ,önceki 626 larım dahil gözüm kapalı tercih ettiğim bir servistir.
İster bekleme salonunda isterseniz aracınızın başında durup yapılan işlemleri izleyebilir aklınıza takılan sorular varsa sorabilirsiniz.Müşteri kabul ve danışma bölümündeki bayanın adını unuttum ama sanırım ters bir ana denk gelmişsinizdir ,şimdiye kadar yaklaşık 6 yıldır ben hiçbir sorun yaşamadım.

Mazda Bostanlar Ümraniye de adını vermeyeyim yetkili satıcı ve servisin sahiplerinin Altunizade deki binada daha yeni diyebileceğimiz bir zamanda satış ve hizmet vermektedir.Kendileri ile hiçbir iletişimim olmadı ama önceki foruma üye olup sıfır araçları modifiye yaptık diye ortaya çıkan ucubeleri ve youtube de Mazda Bostanlar yazdığınızda muhtemelen çıkan ilk sonuçtaki "bostanlar açılış Mazda MX 5 drift " videosunu gördükten sonra kapısından bile geçmemeyi tercih ederim.

Yetkili servislerin araçlar hakkında sahibi dışında bilgi paylaşmadıklarını biliyorum ,ekspertiz ücreti ise yoruma açıktır herkes farklı bir fiyat uyguluyor..

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Konu ile ilgili mi bilmiyorum ama zaten yetkili servislerin ekspertiz raporu vermesini doğru bulmuyorum... İnsanlar kavun değil koklayasın... Huylusu var huysuzu var... Verdiğin rapor kimin elinde ters teper belli değil...

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ben yaklaşık 4 yıldır Evo ya gidiyorum.
Avrupa yakasında ama tavsiye ederim.

Üst Alt