Mazda 3 BM Skyactiv Anadolu Yakası Yetkili Servis Önerisi

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
anadolu yakası dıye soylemissin ama avrupa yakasında adem ustamız var aradakı km ve zamana değer bende anadolu yakasındayım pişman olmazsın.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
anadolu yakası dıye soylemissin ama avrupa yakasında adem ustamız var aradakı km ve zamana değer bende anadolu yakasındayım pişman olmazsın.
Arabası galiba garanti kapsamında o bakımdan servis soruyor yanılmıyorsam. Hiç birine gitmedim ama Merser ve Akyıldız var galiba Anadolu yakasında. İkisi içinde kötü bir şey duymadım.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
araçanıza bakmamıştım şile otobanı üzerinde akyıldız e-5 üzeri koşuyolunda merser var

Recep53

Sessiz
2004-2007 ve 2012'den bugüne Merser'i kullandım.Akyıldız ve Damla'ya hiç gitmediğinden bir yorumda bulunamam. Merser'i tavsiye edebilirim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mustafa; genel olarak tavsiye edilen servis Merser... Hatırladığım kadarıyla Halil usta diye de isim geçiyordu muhabbetlerde...

selmazda

Katılımcı
Bugun merserde periyodik bakin yaptirdim. Halil ustayla tanistim. Cok arac vardi. 440 tl 25 bin bakimi. Sistem guncellemesi de yaptilar. Benson tuketimi dustu sanki. Cok iyi oldu. Yalniz taksit olursa Indirim yapmiyorlar haberiniz olsun Indirim de cok az oluyor zaten.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Hayirli olsun diyelim. Ve servis hakkindaki yorumlarinizi esirgemeyin diger mazdaci arkadaslarimizda fikir sahibi olurlar hem.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hayırlı olsun ,Merser hem iyi ve kaliteli hem de aracınıza bakım yapılırken yanında durup ustalara soru sorabileceğiniz nadir servislerden biridir.

selmazda

Katılımcı
Evet aynen bu yönü hoşuma gitti. Ustalar aracı yaparken izleyip soru sorabiliyorsun, herşeyi görebiliyorsun, samimi bir ortam var. Günümüzde her serviste servise girip Ustaları göremiyorsunuz.

Ben memnun kaldım her yönden. Her şey, ilgi alaka iyiydi. Anahtarın pili zayıflamıştı onu da değiştirdik bu arada. Yazılım güncellemesi de yapıldı

6 ay, 5 bin km bakımı, Değişenler Yağ, yağ filtresi, hava filtresi, anahtar pili(20 TL). Ufak tefek bir kaç masraf daha almışlar, cam suyu, temizleme spreyi, yağ boşaltım vb. gibi fatura yanımda değil daha sonra onları açıklarım. 440 TL tuttu, indirimli 410 TL oluyormuş, taksit istediğim için indirim olmuyormuş. Tek beğenmediğim konu bu oldu. Kar marjı düşük olduğu için fazla indirim yapamıyorlarmış. Halbuki opel servisinde hem % 10 indirim hem de vade farksız 6-8 taksit yapılıyor. Burada 4 taksit yapabildik.

Hayırlı olsun ,Merser hem iyi ve kaliteli hem de aracınıza bakım yapılırken yanında durup ustalara soru sorabileceğiniz nadir servislerden biridir.

Lord_Phoenix

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
30 bin bakımını akyıldızda yaptırdım yakın diye ama sank bir menuniyetsizlk ollusuyor bende mersere baslasak iyi olur gibi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
30 bin mi? De gidi deee... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Üst Alt