Alınık Mazda 3 BK (2003-2009) Akü Üst Kapağı

Ardinal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi-Hatchback
Selamlar,

Pek ümidim yok ama en azından çıkmasını bulabileceğim nokta atışı biryer öneren olur. Şimdiye kadar bir tek Çınaroğulları/Ankara elinde olduğunu söyledi fakat para peşin deyip, kargoyu havaleden sonra gönderebiliriz diyorlar. Whatsapp dan fotosunu istedim, kırık mı değil mi belli değil. Net bilgi de vermiyorlar. Güvenemedim anlayacağınız.

Serviste sene başında fiyat almıştım. 120TL idi. Yardımcı olan olursa sevinirim.

Teşekkürler...

Ekli dosyalar

• npxamT.jpg
    npxamT.jpg
    139.4 KB · Görüntüleme: 23

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çıkma parça ve satıcıları ile riske girmektense, servisten almak mantıklı bence. :)

Ardinal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi-Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Çıkma parça ve satıcıları ile riske girmektense, servisten almak mantıklı bence. :)
Valla "olmasada olur" denebilecek bir parça için fazla para harcamak istemediğimden, şimdilik uygun fiyatlı çıkma bulabilirmiyim diye bakıyorum öyle. Bulamazsam mecbur servisten alacam. Bu arada foto tanıdık gelmiştir, senin eski kuzudan copy&paste yaptım.:bsmagryr::hhhhhh:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Servisten fiyat almak lazım, Ankara konusunda yardımcı olmaya çalışırım.

Ardinal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi-Hatchback
Servisten fiyat almak lazım, Ankara konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
Servisten sene başında 120TL fiyat almıştım. Kampanya dönemiydi, muhtemelen fiyat artmıştır. Yıldız sanayi sitesinde Çınaroğulları diye Japon çıkmacısı var. Vallahi yolun o tarafa düşerse tabi ki bilen birinin görerek satın alması büyük kolaylık olur benim için. Oradan almak istediğim bir parça daha var hatta. Durduk yere hususi böyle bir şey istemeyemem fakat dediğim gibi yolun düşerde, aklına gelirsem irtibata geçebilirsen çok sevinirim.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Pek tabiki de böyle bir şeyi hususi olarak isteyebilirsin :) ilk fırsatta uğramaya çalışacağım.

Ardinal

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 90.Yıl
Araç Renk ve Tip
Gök Mavisi-Hatchback
Pek tabiki de böyle bir şeyi hususi olarak isteyebilirsin :) ilk fırsatta uğramaya çalışacağım.
Valla teşekkür ederim, saolasın söylemen bile yetti, mahçup oldum:uzgnm: Yine de acil bişey değil. Nezaman olursa farketmez.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Valla "olmasada olur" denebilecek bir parça için fazla para harcamak istemediğimden, şimdilik uygun fiyatlı çıkma bulabilirmiyim diye bakıyorum öyle. Bulamazsam mecbur servisten alacam. Bu arada foto tanıdık gelmiştir, senin eski kuzudan copy&paste yaptım.:bsmagryr::hhhhhh:
Şimdi fotoğrafı büyütüp bakınca fark ettim. :) :)

Üst Alt