Mazda 3 Aliexpress Siparişleri

Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT
Aliexpressten aldığım sedan bagaj havuzunu ekleyeyim çok güzel oturdu. Lpg tankı bir karış kadar bagajı yükseltince bagaj güzel durmamaya başladı. boş olan yanları strafor ile doldurmak yerine ağaçtan altlık yapıp boş alanları değerlendirmek istiyorum daha yapmaya fırsatım olmadı. Yapınca eklerim.

Ekli dosyalar

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Aliexpressten aldığım sedan bagaj havuzunu ekleyeyim çok güzel oturdu. Lpg tankı bir karış kadar bagajı yükseltince bagaj güzel durmamaya başladı. boş olan yanları strafor ile doldurmak yerine ağaçtan altlık yapıp boş alanları değerlendirmek istiyorum daha yapmaya fırsatım olmadı. Yapınca eklerim.
güle güle güzel günlerde kullanın.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Orjinalinden daha iyi duruyor, iyi günlerde kullan...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yok onu demiyorum :D bunlar sadece düğme mi? yoksa cc özelliğini aktif edersek ekstra bir şey almadan çalışır mı?
Alt yapı ve CC sistemi varsa, bunları montajlayınca sistem çalışır tabisi de... :) Bence, alt yapı vardır ancak, bu zımbırtıları takınca çalışacak CC sistemi yoktur.

Üst Alt