• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 2010

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Araç bi arkadaşımın polis düğün yapacağı için satılık 900 tl tramer kaydi var hiç bi yerinde boya yok

Marka
Mazda
Model
3
Model Yılı
2010
Yakıt
Benzin lpg
Vites
Otomatik
Kilometre
190 bin
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Gri
Fiyat
54
Motor Hacmi
1.6

Ekli dosyalar

• IMG-20180312-WA0002.jpg
    IMG-20180312-WA0002.jpg
    396.9 KB · Görüntüleme: 70

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Sagolun hocam araç benim değil arkadaşın evlenmek için satıyor benim kuzu daha piyasaya çıkmadı(fotoğraflamadım)

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
190.000km için fiyat yüksek 48-50 anca o da yazılanlar doğru (araç başkasının olduğu için) ise yine de hayırlı satışlar.

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Valla hocam 190 bin km yi dizel bi araç için deseydiniz hak verirdim de benzinli araç için hiç bisey

SmokeMachine

Sessiz
Araç Markası
2011-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Hb
Valla hocam 190 bin km yi dizel bi araç için deseydiniz hak verirdim de benzinli araç için hiç bisey
Yanlış anlamayın lütfen, bir önceki aracım 205.000 km deydi ve dizeldi, aracına düzgün bakmış herkes için 190-200 binler bişey değildir tabiki,şahsi olarak geçmişinden emin olduğum 200 bin km de bir aracı alırım hele bide JAPONSA düşünmem alırım, fakat piyasa şartlarıda malum!

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Millette psikolojik 150 ve 200 bin sınırı var. Benzinli motoru çok iyi bilenler, hatta ustalar bile araba alırken söz konusu sınırlara takılıyor :) km'yi yüksek olarak değerlendiriyorlar maalesef.

Hayırlı satışlar ticarete uyacak bir araç olsa bizim birader talip olabilirdi, yinede takibe aldırayım :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
dynoya cıkarıp motora bakmak lazım sonucta lpglı beygır gucu kac acaba
Km yüksek olduktan sonra motora bakan yok. Kendimden biliyorum benim aracın motoru yüzde 90'ın üstünde mesela :D Ben km takıntısını en çok mazda camiasında gördüm. Subaru'da bu kadar takıntılı bir topluluk yok. İnsaların kendiyle bu kadar çelişmesi çok enteresan. Mazda'dan başka araba binmem diyen fanatikler bile 200 bini görünce aman abi uzak dur moduna giriyor. Bir sonraki yorumda Mazda dünyanın en az arıza veren aracıdır diyor. Neyse konuyu dağıtmayalım. hayırlı satışlarınız olsun hocam

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda'nın arızasız olmasıyla, yüksek km'deki Mazda'yı almaktan kaçınmak başka şeyler bence Erçay. Ben de km ye çok takılmam ama herkesin düşüncesi farklı.

korayoz7

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Ben bu km olayını bu ülkede anlamıyorum hocam zaten, örneğin; 0 araç alan bi adam 3-4 sene sonra 20 binde hiç bakım yapmadan satıyor bi başka kişide aynı arabadan alıp 3-4 senede 100bin yapiyor her yıl bakımlarını zamaninda yaptırmış kişi de satıyor ama 20 bin yapan kişinin arabası daha değerli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt