Mazda 3 BM Skyactiv Makyaj Farkları Nelerdir? Fotoğraflı ve Açıklamalı

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Karşılaştırdığınız araçlar motor ve donanın olarak aynımıydı abi ? Eğer aynıysa fiyatları neydi ikisinin , fiyat farkınıda yazarsan memnun olurum ,teşekkürler:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Karşılaştırdığınız araçlar motor ve donanın olarak aynımıydı abi ? Eğer aynıysa fiyatları neydi ikisinin , fiyat farkınıda yazarsan memnun olurum ,teşekkürler:)
Fiyat açısından dikkat etmedim Serkan. Donanım olarak, makyajlı Sense, makyajsız olan power sense idi. Bu donanım farkı neticeye etki etmiyor.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Fiyat açısından dikkat etmedim Serkan. Donanım olarak, makyajlı Sense, makyajsız olan power sense idi. Bu donanım farkı neticeye etki etmiyor.

ikiside sense mi yoksa biri power biri sense mi abi anlamadım? Belki oğuzhan dikkat etmiştir diyecem ama onun gözü kendi aracından başkasını görmemiştir eminim :D makyajlı ve makyajsız arasında aynı donanım arasında ne kadar fiyat farkı var onu bilen varmı ? Değecek bir fiyat farkı varsa bana göre her türlü makyajlı daha hoş olmuş:harika:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Makyajlı olan power donanım.

Makyajsız olan power sense donanım.

Aynı donanım olmadığı için fiyatına dikkat etmemiştim. :)

Makyajlı olan dizeldi ve yeni gelenler çoğunlukla dizel motorlu olanlar... Fiyatlara dikkat etmiş olsam da senin işini yine görmeyecekmiş.

Son düzenleme:
Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Makyajlı olan sense donanım.

Makyajsız olan power sense donanım.

Aynı donanım olmadığı için fiyatına dikkat etmemiştim. :)

Makyajlı olan dizeldi ve yeni gelenler çoğunlukla dizel motorlu olanlar... Fiyatlara dikkat etmiş olsam da senin işini yine görmeyecekmiş.

tamam abi bişi sormadım ben :D:p:koptum:

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Bahsedilmeyen bir konu kalmış oda yalıtım :) Eskisinde yalıtım çok iyi değildi, makyajlıda hem alt kısım hem kapı içleri daha iyi bir yalıtım mazlemesi ile kaplanıp ses yalıtımı iyileştirilmiş. Test edip canlı olarak görüp duymak lazım ;)

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Ellerinize, gözlerinize, emeğinize sağlık, ama eksik noktalar kalmış gibi, önceki ziyarettte test de yapılmış ve dizel in en az benzinli kadar sessiz olduğu, yalıtımın iyi olduğu belirtilmişti.

Bu sefer makyajlı makyajsız kıyaslamasından bazı öncelikler unuttulmuş sanırım. teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ellerinize, gözlerinize, emeğinize sağlık, ama eksik noktalar kalmış gibi, önceki ziyarettte test de yapılmış ve dizel in en az benzinli kadar sessiz olduğu, yalıtımın iyi olduğu belirtilmişti.

Bu sefer makyajlı makyajsız kıyaslamasından bazı öncelikler unuttulmuş sanırım. teşekkürler.

Bu inceleme; makyaj ile gelen değişiklikler içindi abi. Motor olarak karşılaştırmak yanlış olur, çünkü biri dizel diğeri benzinli motora sahip... Yalıtım farklılığı konusu ise tamamen duygusal ve işitsel olarak şekillenir. Yoksa; laboratuvar ortamında test etmek gerekir... Yalıtımla ilgili yapacağımız inceleme ve testler çok objektif olmayabilir.

Üst Alt