Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
laaan @kadir hadi gözün aydın..kurtuldun şu kredidn..darısı bizim başımıza..ne zaman içmeye geleyim suyu.:kptmya:
Yazın bi rakı masası hazırlayacam :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Kredi bitmis hayirli ugurlu olsun Karamio artik tamamen senin
Zaten benimdi ;)
(İntiyaç kredisi idi)

Bu kadar alarmla mutlaka biri kalkıp beni kaldırıyor ;)

Screenshot_2018-04-04-08-52-43-119.jpeg

Benim araba borcu azalacağına artıyor. Darısı bize Kadir :) Araba yıkamak bende de antideprasan etkisi yapıyor:harika:
Biter biter :)

universitely76

Katılımcı
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Eskiden borç yiğidin kamçısıdır, borçlanmadan olmaz derlerdi ama borç genelde ya elden yapılır ya da ürün aldığınız firmaya yapılırdı. Şimdi bankaya yol uğramadan mal mülk sahibi olamaz olduk.

Rabbim borçluya tez zamanda rahatlık içinde borç yükünden kurtulmayı nasip etsin.

ibrasoft

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda3 Dizel İmp
Araç Renk ve Tip
Füme - Sedan
Valla iyi yorulmuşuz.. Koltuğa oturunca anladım ben de... O kadar yoğun mesainin üzerine bir de bu değişim dama dedirtmiş bana da haberim yokmuş :)

Olsun değdi bence... El birliğiyle çabuk hallettik yine de. Konuyu sen açarsın. Hava kararıyor, çabuk bitsin diye fazla da fotoğraf çekmedik ama olsun. :)

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Valla iyi yorulmuşuz.. Koltuğa oturunca anladım ben de... O kadar yoğun mesainin üzerine bir de bu değişim dama dedirtmiş bana da haberim yokmuş :)

Olsun değdi bence... El birliğiyle çabuk hallettik yine de. Konuyu sen açarsın. Hava kararıyor, çabuk bitsin diye fazla da fotoğraf çekmedik ama olsun. :)
Sen daha uyumadınmı :)

Üst Alt