İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
@domestos Veli Baba, çekirdeğin bitmeden bu filmi de seyrediver:)
Gerçek hikayeden alıntı bir film:) Valla öyle ya.
Şaka bir yana filmimizde aşırı otoriter müdürümüzun okulunun ( daha doğrusu islahhanenin), denizci gencin okula gelmesiyle uğradığı değişikliği ve yapılan zulme baskaldirisin ( çok devrimci gördüm kendimi, tobe tobe) hikayesi anlatılıyor. Kuzeyin soğuğu ve yükselen sanırım Norveç filmlerinden güzel bir örnek. Ailecek izlenebilir bir film.
"Şeytan Adasının Kralı"
unnamed.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@domestos Veli Baba, çekirdeğin bitmeden bu filmi de seyrediver:)
Gerçek hikayeden alıntı bir film:) Valla öyle ya.
Şaka bir yana filmimizde aşırı otoriter müdürümüzun okulunun ( daha doğrusu islahhanenin), denizci gencin okula gelmesiyle uğradığı değişikliği ve yapılan zulme baskaldirisin ( çok devrimci gördüm kendimi, tobe tobe) hikayesi anlatılıyor. Kuzeyin soğuğu ve yükselen sanırım Norveç filmlerinden güzel bir örnek. Ailecek izlenebilir bir film.
"Şeytan Adasının Kralı" Ekli dosyayı görüntüle 24456
Madem ki tavsiye ettin, Film tv izlemeye vaktim olmamasına rağmen ilk fırsatta bu filmi izlemek isterim... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ekip tam.kıvamında abi, bende izlemek istiyorum.
Bir bütün halinde komedinin arasına duygusal anlar serpiştirilmiş. Küfür olmaması iyi olurdu ama aile izleyecek kadar izin vermişler. Bence çoğu eserden iyi olmuş. Bazıları kantarın topuzunu kaçırıyor...

Ben bunu tekrar izlemek istiyorum dedirtti bana... :)

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Dangal filmini izleyin arkadaşlar, muhteşem yapmış Amir Khan.. Hint filmlerine hep bir soğuk bakmışımdır, hele o zart diye oynamaya başlıyorlar, çok itici geliyor:) ama bu film gerçekten olmuş.
Bollywood filmlerinin çoğu güzel.Bir adım ileri giderek okullarda izlettirilmeli bile diyebilirim.Ancak bu filmleri dublajını yapmadıkları için çocuklara izlettirmek epey zorlaşıyor.Bana kalırsa büyük kayıp.

vonallen

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626 115Hp
Araç Renk ve Tip
Koyu Yeşil - Sedan
Bollywood filmlerinin çoğu güzel.Bir adım ileri giderek okullarda izlettirilmeli bile diyebilirim.Ancak bu filmleri dublajını yapmadıkları için çocuklara izlettirmek epey zorlaşıyor.Bana kalırsa büyük kayıp.
kesinlikle katılıyorum. her çocuk özeldir filmini de öğretmenlere izletecen ;)

Üst Alt