İzlenmesi Gereken Filmler Belgeseller-Ortak Konu

Yarışçı doğanlar diye subaru sponsorluğunda güzel bir film vardı, amerika da lisede liseler arası drag yarışına ( adamlar liselerarası drag düzenlemişler, hollywood hayal gücünde sınır tanımıyor) subaru impreza sti ile katılan bir çocuğun hikayesi. Çok kaliteli bir film değil ama araba meraklıları için güzel sahneler vardı.

Mesleğim gereği gemiye çıkmadan hardisc leri film-dizi-oyun ile doldurup sefere çıkıyorum. Çok fazla film izlemişimdir ama favori filmim katil doğanlar (natural born killer), tarantino filmlerinin hastasıyımdır, çok insan sevmez ama değişiklik isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ( tarantino filmleri aşırı derece şiddet içerir, ailece seyredilecek filmler değildir bu arada)

Dinçer

Katılımcı
Yarışçı doğanlar diye subaru sponsorluğunda güzel bir film vardı, amerika da lisede liseler arası drag yarışına ( adamlar liselerarası drag düzenlemişler, hollywood hayal gücünde sınır tanımıyor) subaru impreza sti ile katılan bir çocuğun hikayesi. Çok kaliteli bir film değil ama araba meraklıları için güzel sahneler vardı.

Mesleğim gereği gemiye çıkmadan hardisc leri film-dizi-oyun ile doldurup sefere
çıkıyorum. Çok fazla film izlemişimdir ama favori filmim katil doğanlar (natural born killer), tarantino filmlerinin hastasıyımdır, çok insan sevmez ama değişiklik isteyenlere şiddetle tavsiye ederim ( tarantino filmleri aşırı derece şiddet içerir, ailece seyredilecek filmler değildir bu arada)
Tarantino benim de favori yönetmenlerimdendir. Reservuar Köpeklerindeki kişisel perfomansı da yabana atılamaz.

Dinçer

Katılımcı
Bu akşamın filmi şimdiye kadar izlediğim filmlerin en iyilerinden. Adı: HACHİKO:BİR KÖPEĞİN ÖYKÜSÜ. Film japon köpek ırkı olan akita cinsi bir köpeğin sahibine olan bağlılığını anlatıyor. Köpek iki yıl geçirdiği sahibinin ölümünün ardından onu son gördüğü garda 9 yıl boyunca sahibini bekliyor. Filmde sonlara doğru sık boğazınız düğümleniyor. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.

:'( :'( :'(

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Bu akşamın filmi şimdiye kadar izlediğim filmlerin en iyilerinden. Adı: HACHİKO:BİR KÖPEĞİN ÖYKÜSÜ. Film japon köpek ırkı olan akita cinsi bir köpeğin sahibine olan bağlılığını anlatıyor. Köpek iki yıl geçirdiği sahibinin ölümünün ardından onu son gördüğü garda 9 yıl boyunca sahibini bekliyor. Filmde sonlara doğru sık boğazınız düğümleniyor. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar.

:'( :'( :'(
1987 yapımı orjinal film bence 2009 da çevrilen Amerkan versiyonuna göre çok daha başarılıydı..

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
Forrest Gump

izlemeyenler mutlaka izlesin arkadaşlar, ianılmaz bir film imdb 8.8

Director: Robert Zemeckis
Writers: Winston Groom (novel), Eric Roth (screenplay)
Stars: Tom Hanks, Robin Wright, Gary Sinise | See full cast and crew »

FRAGMAN
https://www.youtube.com/watch?v=sN3RICwsQzI
Bu film harikaydı gerçekten. Geçen sene izlemiştim. 12 angry man (izlemeye başlayıp bitirene helal olsun. Güzel sonuç genel anlamda ama bu film herkesin harcı değil. Tahammül şart )
Pi'nin Yaşamı (Mükemmel macera)

Dinçer

Katılımcı
Bunların hepsini izledim. İmdb 250 nin neredeyse tamamını izledim ama yeni tatlar geliyor her sene. Bu arada Kore sineması yakında Kutsal Tahta'nın (Hollywood:Holly=kutsal:Wood=tahta) pabucunu dama atacak. ;D

Üst Alt