Fırsat Gördüğünüzü Paylaşın

Bayraktar

ve cemşid...
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
626 GE / 1997
Araç Renk ve Tip
Beyaz / Sedan
Iphone X 9 mart tarihinde BİM'de...

4999 TL

Bu demek oluyor ki X ellerinde patladı :)
Artık telefon piyasası çok çeşitlendi. Muadil telefonlar çok ucuza bulunabiliyor. Ayrıca iPhone'nun satış taktiğini, yani misal önden 9 serisini çıkarayım iki ay sonra da 9 plus ve beş ay sonra da 9s falan sürerim gibi stratejisini yiyenler de azaldı. Ben de alacak olsam ilk seriyi almam; nasıl olsa üç beş ay sonra "s" li seri çıkaracak derim. İkinci elde de düz ve "s" serisi ciddi fiyat farkı oluşturuyor keza.
Ya hem zaten 8000 liraya telefon mu olur? 5000 bile fazla ya... Telefon la bu alt tarafı; ona vereceğim parayla alırım bir laptop 10 sene kullanırım. :D

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Arabayı süpürmek ıcın her ay babamların bınaya baglıyorum süpürgeyı o da zor oluyor götür getır bı de ayboluyor.Bizim bina uyuz ınsan dolu elektrık faturası yazıyormus nıye ödüleyım senın araban ıcın dıyorlar ben de aıdatıma ekstradan her ay 5 10 tl fazla verıyım dedım kabul etmedıler
7 kattan seyyar cekcem asagı bu ürün işimi görür mu @kadir 3*1.5 mm dıyor bıldıgımız ev tıpı dımı bu 380 degıl yanı ?
Her kat 3 metre olsa 7x3 21 metre bana ekstradan 10 metre daha koysak 35 metre yeter heralde. Seyyar tıp dusunmuyorum cunku asagı sallıcam ya tekerlek gıbı, onlar buyuk sıkıntı cıkar kopar felan :D

Seyyar Uzatma Kablosu 3*1.5mm² (10mt, 20mt, 35mt, 50mt) - n11.com

Son düzenleme:
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Arabayı süpürmek ıcın her ay babamların bınaya baglıyorum süpürgeyı o da zor oluyor götür getır bı de ayboluyor.Bizim bina uyuz ınsan dolu elektrık faturası yazıyormus nıye ödüleyım senın araban ıcın dıyorlar ben de aıdatıma ekstradan her ay 5 10 tl fazla verıyım dedım kabul etmedıler
7 kattan seyyar cekcem asagı bu ürün işimi görür mu @kadir 3*1.5 mm dıyor bıldıgımız ev tıpı dımı bu 380 degıl yanı ?

Seyyar Uzatma Kablosu 3*1.5mm² (10mt, 20mt, 35mt, 50mt) - n11.com
Çok güzel olur.

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Bence bi de inadına pazar sabah 7.30da yap
Asla öyle seylere dıkkat edıyorum cumartesı pazar asla ve öglen 1 den önce asla. Genellıkle 1 ıle 4 arası 20 dakka süpüre ile calısırım. Cunku mılletın bebegı vardır uyuyordur sabah, hastası vardır ya da gece nöbet tuttmustur mesaı yapmısdır adam 12 de kalkcak benım kımseyı sabah ve haftasonu rahatsız etmeye hakkım yok
Amma ınadına bı pazar yapılabılır hem kablomu görunce sabah 7 de o çapaklı gözlerıyle şok olcaklar şokkkk :D:koptum:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Son düzenleme:
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Asla öyle seylere dıkkat edıyorum cumartesı pazar asla ve öglen 1 den önce asla. Genellıkle 1 ıle 4 arası 20 dakka süpüre ile calısırım. Cunku mılletın bebegı vardır uyuyordur sabah, hastası vardır ya da gece nöbet tuttmustur mesaı yapmısdır adam 12 de kalkcak benım kımseyı sabah ve haftasonu rahatsız etmeye hakkım yok
Amma ınadına bı pazar yapılabılır hem kablomu görunce sabah 7 de o çapaklı gözlerıyle şok olcaklar şokkkk :D:koptum:
Dyson el süpürgesi al...

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
En güzel modeller teknolojiyi daha az kullanan modeller. işletme mezunuyum firmalar ürünlerine ne kadar diğer ürünlerden farkliyim imajı katarsa o kadar farkındalık yaratıp fiyatı kendileri belirler.aslinda ihtiyacimizi iyi belirleyip ona göre ürün talep etsek sıkıntı yok ama bizde yeteri kadar tüketici kültürü oluşmadığı icin ihtiyacınız olmayan ürünleri alıyoruz.ornek 3 d TV aldım sorsan ne olduğunu bilmem ama kullanmadığın hizmetin parasını veriyoruz sonra vay babam gelir yetmiyor .ayranı yok içmeye .....yaşadığımız hayat. Gelecekte kazanacagimiz parayı şimdiden tüketmek bizim ülkenin en büyük ekonomik sorunu.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
En güzel modeller teknolojiyi daha az kullanan modeller. işletme mezunuyum firmalar ürünlerine ne kadar diğer ürünlerden farkliyim imajı katarsa o kadar farkındalık yaratıp fiyatı kendileri belirler.aslinda ihtiyacimizi iyi belirleyip ona göre ürün talep etsek sıkıntı yok ama bizde yeteri kadar tüketici kültürü oluşmadığı icin ihtiyacınız olmayan ürünleri alıyoruz.ornek 3 d TV aldım sorsan ne olduğunu bilmem ama kullanmadığın hizmetin parasını veriyoruz sonra vay babam gelir yetmiyor .ayranı yok içmeye .....yaşadığımız hayat. Gelecekte kazanacagimiz parayı şimdiden tüketmek bizim ülkenin en büyük ekonomik sorunu.
:harika::harika:

Tamamen aynı düşünceleri taşıyorum.

Mi Note 3 de hemen hemen aynı özelliklere sahip ve fiyatı daha uygun, şahsen alacak olsam 6 değil de 3 tercih ederim. :)

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Mayıs 2016'da Asus 10.500 mAh'lik Powerbank almıştım geçen aylarda cortladı. Önceden 2500 mAh bataryası olan telefonu 2-2,5 kez şarj ediyordu, şimdi 1 kez anca ediyor.
Bu powerbankların ömrü bu kadar mı oluyor acaba??

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mayıs 2016'da Asus 10.500 mAh'lik Powerbank almıştım geçen aylarda cortladı. Önceden 2500 mAh bataryası olan telefonu 2-2,5 kez şarj ediyordu, şimdi 1 kez anca ediyor.
Bu powerbankların ömrü bu kadar mı oluyor acaba??
Sanırım aynı zamanlarda aynı ürünü almışız, bendeki sağlam ama çok fazla kullanmadım onun etkisi vardır belki.