Fenerbahçe

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, dün mazbatasını alarak göreve resmen başlamıştı ancak kötü bir haber geldi! Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım döneminde görev yapan Pereira, kendisinin görevine son verildiğini iddia ederek tazminat talebiyle FIFA'ya başvurmuştu. FIFA, Pereira'ya 1,9 milyon Euro ödenmesine karar verdi!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenerbahçe'nin yeni başkanı Ali Koç, dün mazbatasını alarak göreve resmen başlamıştı ancak kötü bir haber geldi! Fenerbahçe'de Aziz Yıldırım döneminde görev yapan Pereira, kendisinin görevine son verildiğini iddia ederek tazminat talebiyle FIFA'ya başvurmuştu. FIFA, Pereira'ya 1,9 milyon Euro ödenmesine karar verdi!
Ülke futbolunun kanayan yarası... :(

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aziz büyük bir bataklık bırakmış, umarım altından kalkabilir Ali Koç. Zamanında usulüne uygun fesih ettik demişti Şekip Bey kendileri ödesin şimdi bu parayı, kasten Fenerbahçe'ye zarar verenleri kulüpten ihraç edeceksen.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aziz büyük bir bataklık bırakmış, umarım altından kalkabilir Ali Koç. Zamanında usulüne uygun fesih ettik demişti Şekip Bey kendileri ödesin şimdi bu parayı, kasten Fenerbahçe'ye zarar verenleri kulüpten ihraç edeceksen.
İşi ya çok iyi biliyorlar, ya da tamamen salaklar... 2011 yılındaki kumpastan sonra küçülme kararı alınıp uygulanmış olsaydı, bu kadar maddi çöküntü olmazdı, şimdi oturmuş bir sistem ile kaliteli kadro olurdu. Ali Koç, hep bu duruma dikkat çekiyor, umarım başarılı olur... Yoksa bu kulüp için elini değil gövdesini taşın altına koyacak kimse çıkmaz gelecekte...

Bu gün ilginç bir şey oldu, daha önce kulüpten arayıp dergi aboneliği satmak isteyenlere; "Aziz Başkan bıraktığı gün arayın iki tane birden abone olurum" diyordum... Bu gün; telefon şarjdayken çalmış duymadım, sonradan numaraya baktım 0 850 340 1907 şeklinde olunca dedim ki, bunlardan kaçış yok... :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
İşi ya çok iyi biliyorlar, ya da tamamen salaklar... 2011 yılındaki kumpastan sonra küçülme kararı alınıp uygulanmış olsaydı, bu kadar maddi çöküntü olmazdı, şimdi oturmuş bir sistem ile kaliteli kadro olurdu. Ali Koç, hep bu duruma dikkat çekiyor, umarım başarılı olur... Yoksa bu kulüp için elini değil gövdesini taşın altına koyacak kimse çıkmaz gelecekte...

Bu gün ilginç bir şey oldu, daha önce kulüpten arayıp dergi aboneliği satmak isteyenlere; "Aziz Başkan bıraktığı gün arayın iki tane birden abone olurum" diyordum... Bu gün; telefon şarjdayken çalmış duymadım, sonradan numaraya baktım 0 850 340 1907 şeklinde olunca dedim ki, bunlardan kaçış yok... :D
Abi dikkat et bu numara dolandırıcı, beni de aradılar, bir çok Fenerbahçe'liyi aramışlar, sosyal medyaya da yansıdı

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Abi dikkat et bu numara dolandırıcı, beni de aradılar, bir çok Fenerbahçe'liyi aramışlar, sosyal medyaya da yansıdı
Vay şerolar vay, telefonu açamadığımın bi hikmeti varmış demek... :) Sonu 1907 olunca dedim, bunlar yine dergi aboneliği için arıyorlar... Numarayı hemen engelliyorum o zaman.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Bence aziz yıldırım sekip mosturloglu yada diğer yöneticilerin hiç bir günahı yok.haksiz fesih yaptın ceza geldi ibra etme abi yönetimi etme.ettikten sonra ağlayan takıma Beşiktaş derler o ayrı (tüpçü mahvettin la bizi:)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence aziz yıldırım sekip mosturloglu yada diğer yöneticilerin hiç bir günahı yok.haksiz fesih yaptın ceza geldi ibra etme abi yönetimi etme.ettikten sonra ağlayan takıma Beşiktaş derler o ayrı (tüpçü mahvettin la bizi:)
Herkes bir birini tanıdığı için, herkes aynı gemide olduğu için ibra etmek zorundalar... Kulübün kapısından çuvalla para götürken görseler bile ibra ederler... ;) Böyle olduğu için gelen, bir şekilde götürmeye bakıyor. Adamların sözleşmesinde başarısız olursa sözleşme fesh edilir diye bir madde koyamayacağına göre, süresi dolmadan fesih edilen her türlü sözleşme sana tazminat olarak geri döner. Bunu da senden benden iyi biliyorlar ama sistem bu maalesef... Ödenen tazminatları kulüpler değil de, yöneticiler ödese bak bakalım neler oluyor, gerçi onun da yolunu bulur bu dallamalar. :( Çünkü, bizim sistem, çalmaya çırpmaya, götürmeye programlı. Akıl vicdan ve hukuka değil.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Yeni sportif direktörümüz hayırlı olsun

Kulübümüz, daha önce St. Etienne FK, Monaco FK, Arsenal FK, Tottenham FK, Liverpool FK gibi kulüplerde çeşitli kademelerde görev yapmış olan futbol adamı Damien Comolli ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

DfFzMIOW0AEeOUt.jpg

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Yeni sportif direktörümüz hayırlı olsun

Kulübümüz, daha önce St. Etienne FK, Monaco FK, Arsenal FK, Tottenham FK, Liverpool FK gibi kulüplerde çeşitli kademelerde görev yapmış olan futbol adamı Damien Comolli ile 3 yıllık anlaşma sağladı.

Ekli dosyayı görüntüle 33877
Bu adam icin Fransa liginin uzmani deniyor, ayrica arsenaldeyken aldigi gencleri duysaniz sok olursunuz acaip oyuncularda parmagi var (viera dan henry e a.cole den anelkaya)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başkanımız Sn Ali Koç’ un mazbata töreninde yapmış olduğu forma seferberliği çağrısına yanıt olarak Fenerbahçe sevdalısı bir işadamımız öğrencilere dağıtılmak üzere 5.000 adet forma satın almıştır.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Beni bu göreve layık gördüğü için diyerek başkana teşekkür ediyor. Bakış açısı güzel... :)

Sosyal medya üzerinden Ali Koç'u eleştiren devrik kralın kalıntıları, seçimi kazandılar ama plan program yok diyor... Dallama, mazbata alınalı 48 saat olmamış ne bekliyordu acaba? Avrupadan elenince transfer yapan devrik kral çok planlı programlı çalışıyordu ya anasını satayım.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beni bu göreve layık gördüğü için diyerek başkana teşekkür ediyor. Bakış açısı güzel... :)

Sosyal medya üzerinden Ali Koç'u eleştiren devrik kralın kalıntıları, seçimi kazandılar ama plan program yok diyor... Dallama, mazbata alınalı 48 saat olmamış ne bekliyordu acaba? Avrupadan elenince transfer yapan devrik kral çok planlı programlı çalışıyordu ya anasını satayım.
Onlar artçı şok abi, bir süre devam eder.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Taraftara açık gerçekleştirilen mazbata töreninde göreve resmen başlayan Ali Koç, yaptığı açıklamada eski başkan Aziz Yıldırım’a çağrıda bulunmuştu. Ali Koç, basketbol takımının Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon olması durumunda, kupayı eski başkan Aziz Yıldırım'ın kaldırmasını istemişti.

Aziz Yıldırım'ın Ali Koç'un jestine sıcak bakmadığı ve böyle bir gelişmeye de kapıları kapattığı öğrenildi.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Taraftara açık gerçekleştirilen mazbata töreninde göreve resmen başlayan Ali Koç, yaptığı açıklamada eski başkan Aziz Yıldırım’a çağrıda bulunmuştu. Ali Koç, basketbol takımının Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde şampiyon olması durumunda, kupayı eski başkan Aziz Yıldırım'ın kaldırmasını istemişti.

Aziz Yıldırım'ın Ali Koç'un jestine sıcak bakmadığı ve böyle bir gelişmeye de kapıları kapattığı öğrenildi.
Kibir insanı olmadık hallere sokar

Biz bunlara nasıl katlanmışız, neyle sınanmışız yıllarca şimdi fark ediyorum

IMG_20180607_184634.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ersun Yanal dan sonra neden gitsin diye her yerde söylememin sebepleri işte bu çapsız bakış açılarına dayanıyor... Umarım ki, bu çapsız vizyonsuz insanlar, Ali Koç'un insani ve vicdani bakış açısını köreltmez.

Üst Alt