Fenerbahçe

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Bize de babasi şirketinin bekasi için tupcuyu verdi.anamiz ağlamaktan yoruldu o saçmalamaktan yorulmadi.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Vosvos aldı ya bunu ondan kelli. ;) Bu bir şey değil de hele Daçya'lara ne demeli? Ya da son Rus istilası Lada'lara? :komik::komik::komik:
Ersun hoca gelse fena olmaz, o futbolu özledik
Akıl ve mantık dahilinde akla gelen ilk isim bence de Ersun Yanal olur... Yıllardır gönderilmesinin hata olduğunu yazdım, söyledim... Gönderilmemiş olsaydı, bilmem kaçıncı şampiyonluk ile birlikte Aziz Yıldırım diktatörlüğü de devam ediyor olurdu, mağlup başkanın bunu bile görmekten aciz olması egosunun ne kadar tavan yaptığına işaret değil mi?

Ersun Yanal'ın çapı Fenerbahçe için yeterli değil bence.

Adana çık aradan @Bayraktar sen nereden geldin :D

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Zaten Ali Başkan seçimli kongrenin ilk gününde Ersun hoca ve Alex konuSuna değindi. Getirmesi beni şaşırtmaz. İnşallah da getirir. Ama önümüzdeki yıl için şampiyonlukta çok iddialı bir kadro kurar mı, daha doğrusu bu mali yapıda şampiyonluk için iddialı transferler yapar mı bilmiyorum. Çok para harcamadan iddialı bir takım oluşturmaya çalışacağı kesin ama yeterli olacak mı bilinmez

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Ersun başkan alex yardımcısı olsa keyiften dört köşe olursunuz itiraf edin :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ersun Yanal ın çapı çupu beni ilgilendirmiyor, o zevk veren futbolunu oynatsın yeter... Haticeye değil neticeye bakarım ben... Tarihinin en erken şampiyonluğuna Ersun Yanal ile ulaştık. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ali Koç'un, 31 Mayıs tarihinde Haberturk'te katılmış olduğu programın tekrarını izledim... Kazandığı başarının ne kadar anlamlı olduğunu bir kez daha anladım... Konuştuğu şeylerin veya vaad ettiği şeylerin onda birisini yapsa bile şu durumdan kat kat faydalı olacaktır... Ayrıca; kendisine yapılan haksızlıklara rağmen bu noktada olmasını da takdir ettim.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Fenerbahçe'de başkanlığa Ali Koç'un oturması, sarı lacivertli kulübün hisselerine de olumlu yansıdı. Güne hızlı başlayan ve yüzde 7,59 artışla açılan Fenerbahçe Futbol AŞ hisselerinde kazanç oranı ilerleyen dakikalarda yüzde 12'in üzerine çıktı.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu ve benzeri yüzlerce haksız, vicdansız hareketlere imza atan despot başkan güle güle.

* * *

Dey8jVNX4AI3Z1I.jpg

Üst Alt