Fenerbahçe

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Hayırlı olsun bir diktatörlük son buldu darısı diğer diktatörlüklüklere. Gerçekten çok sevindim bir Beşiktaşlı olarak. Ülkenin böyle kaliteli insanlara ihtiyacı var. Herşey çok daha güzel olacak ülkemiz için

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ali Koç; Teşekkür konuşması nasıl yapılır'ın örneğini de vermiş oldu ayağının tozuyla. Yolu açık olsun. Ülkenin futbol iklimi için, spor camiası için, hayırlı olsun. 5 Haziran Salı günü Fenerbahçe Stadı'nda mazbata töreni tüm taraftarlara açık olarak yapılacağı açıklandı. Kadıköy, tarihi günlerinden birisine daha tanıklık yapacak muhtemelen.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Keşke böyle olmasaydı, keşke 2 dönem, hadi olmadı bir dönem önce bıraksaydı Aziz Başkan, hadi onu da geçtim bu seçimden önce madem Ali Koç Aday ben çekiliyorum deseydi. Türk futboluna ve Fenerbahçe’ye bu kadar hizmeti olan bir başkanın bu şekilde ezilmesi gerçekten üzücü ama haketti. Alex de böylesini haketmemişti, Emre de ve daha niceleri de
Ali Koç hepimizin umudu inşallah da umudumuzu boşa çıkarmayacak. Tekrar hayırlı olsun. Hala inanamıyorum :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Keşke böyle olmasaydı, keşke 2 dönem, hadi olmadı bir dönem önce bıraksaydı Aziz Başkan, hadi onu da geçtim bu seçimden önce madem Ali Koç Aday ben çekiliyorum deseydi. Türk futboluna ve Fenerbahçe’ye bu kadar hizmeti olan bir başkanın bu şekilde ezilmesi gerçekten üzücü ama haketti. Alex de böylesini haketmemişti, Emre de ve daha niceleri de
Ali Koç hepimizin umudu inşallah da umudumuzu boşa çıkarmayacak. Tekrar hayırlı olsun. Hala inanamıyorum :)
Bırakması gereken nokta, Zico'yu kaprisi uğruna feda ederek, yerine Avrupa Şampiyonu apoletli "Dede"yi getirip başarısız olduğu yerdi Aziz Yıldırım'ın... O dönemde bırakmış olsaydı, şimdi çok farklı yerlerde olurdu Kulüp... :)

Mümkün değil hocam... Kalırsa eğer; bu şekilde filizlenen umudun köküne kezzap dökmek gibi bir şey olur... :) düşünmek bile istemiyorum bu ihtimali.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bu seçim sürecinde beni mutlu eden üç nokta oldu;

1-38 yıldır gönül verdiğim renkleri Aziz Yıldırım seçilmediği için takipten vazgeçmemek.

2-Ali Koç'un dün yaptığı konuşmayı, Aziz Yıldırım'ın yüzüne sanki ben haykırmışım gibi hissetmek.

3-Kötü olsa bile, böyle bir değişimin hayat bulmasıdır ki her şey dünden daha iyi olacak inşallah... :)

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Dilerim Ali Koç'un FB başkanlığı ile yaratacağı ''iklim'' forumdaki ''Aziz Başkan'' penceresiyle yapılan gerginlikleri, rakibi tahrik etmeleri, tepeden bakmaları sonlandırıp, yerine ''rakibiyle var olma, birlikte daha iyiyi isteme'' ortamını getirir. :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Dilerim Ali Koç'un FB başkanlığı ile yaratacağı ''iklim'' forumdaki ''Aziz Başkan'' penceresiyle yapılan gerginlikleri, rakibi tahrik etmeleri, tepeden bakmaları sonlandırıp, yerine ''rakibiyle var olma, birlikte daha iyiyi isteme'' ortamını getirir. :)
Dilerim öyle olur... ;)

Kimisi forumlarda/sosyal medyada klavyesiyle, kimisi "sözde" adaleti savunup kendi tuttuğu külübün/yönetimin adaletsizliklerini başka olumsuzluklarla aklamaya çalışan sözleriyle, kimisi de tribünde gösterdiği çirkefliklerle, Fenerbahçe taraftarı yine kalitesini konuşturdu. :koptum:
Keşke aynı profile sahip olsak, fakat çocukluğumdan beri gözlemlerimle artık bir insanlar birazcık sohbet etsem Fenerbahçeli olup olmadığını anlayabiliyorum. :) Genelde bencil, kıskanç, tek pencereden olaylara bakan ve çıkarcı bir profil çiziyorlar. Mesela çoğunluğu Avrupa'da GS veya BJK'yi desteklemez. ;) Böyle olmayanları tenzih ederim.

Mesela bunun örneklerini forumda da görüyoruz. Beşiktaş'ın Bayern Maçından sonra forumda dalga geçmeyen Fenerli kalmadı. Sanırsın her sene finallere kalıp Real'i Barçayı eliyorlar. :)

Keşke ligimizin kalitesi artsa, her yıl en az 2 takımımız gruplardan çıksa. Kim olduğu çok da önemli değil.

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Dileğimin gerçekleşmeyeceğini ispat ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yukarıda söylemiş olduğum sözleri gerçekleyen cümlelerinizi arayıp bulma zahmetine zaman kaybı olduğu için katlanmayacağım çünkü özellikle BJK konusunda yaptığınız nefret söylemlerini, boş vakitten kaynaklı veya kendi içinizdeki olumsuz duyguları ego tatmini uğruna dışa vurma ihtiyacınızdan olsa gerek paylaştığınız tahrik edici ve rakibi üzücü paylaşımları da herkes gördü. ;)

Dolayısıyla belli ki başkan değişse de 20 yıldır FB taraftarının bir kısmındaki (benim tanıştıklarımın çoğunluğu) o art niyetli yaklaşımın değişmesi ya uzun sürecek veya değişim bazı kişilere hiç uğramayacak.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Dileğimin gerçekleşmeyeceğini ispat ettiğiniz için teşekkür ederim.

Yukarıda söylemiş olduğum sözleri gerçekleyen cümlelerinizi arayıp bulma zahmetine zaman kaybı olduğu için katlanmayacağım çünkü özellikle BJK konusunda yaptığınız nefret söylemlerini, boş vakitten kaynaklı veya kendi içinizdeki olumsuz duyguları ego tatmini uğruna dışa vurma ihtiyacınızdan olsa gerek paylaştığınız tahrik edici ve rakibi üzücü paylaşımları da herkes gördü. ;)

Dolayısıyla belli ki başkan değişse de 20 yıldır FB taraftarının bir kısmındaki (benim tanıştıklarımın çoğunluğu) o art niyetli yaklaşımın değişmesi ya uzun sürecek veya değişim bazı kişilere hiç uğramayacak.
Alıntıları yapmamın sebebi, senin bir olay karşısında forumda aksi bir görüş olmamasına rağmen o genellemeleri ve yaftamaları yapmandı... Her hangi bir tartışma esnasında olsa, hiç dikkate bile almam, almıyorum veya kendimce cevabımı veriyorum, veririm... Sahaya atılan cismi veya olumsuz bir davranışı hiç kimse pozitif görüşle yorumlamamışken, senin o genellemeyi yapman kimin tahrik edici paylaşım yaptığına ispattır.

Fenerbahçe

Buradaki yorumun konu içerisinde gelişen olaya karşı genelleme yapmaksa, zaten konu muhatabı Fenerbahçeli bir kişi de olayı savunmamış, haliyle senin yaptığın genelleme seni bağlar ve benim bu bağlamda yapacağım eleştiri de haliyle sana olur.

Fenerbahçe

Burada yaptığın genellemeyi de, başka takımların sayfalarında hiç bir üye yapmadı... ;) Sen bunları yazdın diye ben öyle değilim, ben yazdım diye de sen öyle değilsin, ayrıldığımız nokta burası ve sen bu noktayı kaçırıyorsun... ;) Sabahtan akşama her konuda tartışırım ama bu tartışmaları başka bir boyuta taşımam... Ama sen taşıyorsun... :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ersun hoca gelse fena olmaz, o futbolu özledik
Akıl ve mantık dahilinde akla gelen ilk isim bence de Ersun Yanal olur... Yıllardır gönderilmesinin hata olduğunu yazdım, söyledim... Gönderilmemiş olsaydı, bilmem kaçıncı şampiyonluk ile birlikte Aziz Yıldırım diktatörlüğü de devam ediyor olurdu, mağlup başkanın bunu bile görmekten aciz olması egosunun ne kadar tavan yaptığına işaret değil mi?

Üst Alt