Fenerbahçe

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Azizi birine benzetiyorum ama siyasi platforma girmek istemiyorum.Hadi siyasette oy atmıyoruz oluyor da takımda iş değişik. Gs maçında yenilselerde Azizin işi zora girse diyordum, maçın ortasında hoplayıp zıplarken buldum kendimi :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Azizi birine benzetiyorum ama siyasi platforma girmek istemiyorum.Hadi siyasette oy atmıyoruz oluyor da takımda iş değişik. Gs maçında yenilselerde Azizin işi zora girse diyordum, maçın ortasında hoplayıp zıplarken buldum kendimi :)
Aynı benzetmeyi, olaylara geniş perspektiften bakabilen herkes yapıyor zaten Eren... Ama takımın başarısız olmasını istemek konusuna katılmıyorum, yoksa benzetmedeki şey gibi, ülkemizin kaybetmesini istemiyorum... :) İmama kızıp, camiye küsmek gibi bir durum ortaya çıkar.

romulus

Katılımcı
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Bir düzeltme ve detay vereyim o zaman,iş değişik boyutlara gitmeden. Demek istediğim gönül verdiğin parti liderine kızdığım zaman baraj altı kalmasını isteyebiliyor iken takım da bunu yapamıyor olmak.
İş ülke çıkarına gelince zaten Ulu Önder soylenecegi söylemiş;
Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır!

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bir düzeltme ve detay vereyim o zaman,iş değişik boyutlara gitmeden. Demek istediğim gönül verdiğin parti liderine kızdığım zaman baraj altı kalmasını isteyebiliyor iken takım da bunu yapamıyor olmak.
İş ülke çıkarına gelince zaten Ulu Önder soylenecegi söylemiş;
Söz konusu vatan ise gerisi teferruattır!
Tamamen haklısın, ben örneği aynı şartlarda vermemişim. :utan:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Taraftar BJK ye verilen uyduruk yıldızdan sonra defalarca dile getirdi kulübe mail attı tık yok, hayırdır hangi dağda kurt öldü acaba?
Seçime giriyor daha ne olsun... Fenerbahçe'nin menfaatleri için Acıbadem ile sponsorluk yaptık derken iyi, Fenerbahçe'nin menfaati varken şampiyon olmuş hocaları kovmak yerli yerinde zaten... Geniş açıdan bakınca; ülke yönetimi ile kulüp yönetiminin şu andaki tavırları ne kadar da örtüşüyor... :(

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Başvurudan bi cacık çıkmaz, Beşiktaş, Türkiye’yi Avrupa’da temsil etme bileti almıştı sonradan sayılan şampiyonluklarıyla, bu yüzden o şampiyonluklar geçerli sayıldı. Yanlış bilmiyorsam gerekçe buydu. Fenerbahçe’nin gerekçesi Lefter bizim kahramanımız ama şampiyonluğu yok. Ne kadar geçerli bir gerekçe olduğu tartışılır. Tabi tek gerekçe bu değil ama özünde şu var o kadar kişinin emeği Yok sayılmasın. Belli ki daha uzun seneler şampiyon olmayacağız :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Başvurudan bi cacık çıkmaz, Beşiktaş, Türkiye’yi Avrupa’da temsil etme bileti almıştı sonradan sayılan şampiyonluklarıyla, bu yüzden o şampiyonluklar geçerli sayıldı. Yanlış bilmiyorsam gerekçe buydu. Fenerbahçe’nin gerekçesi Lefter bizim kahramanımız ama şampiyonluğu yok. Ne kadar geçerli bir gerekçe olduğu tartışılır. Tabi tek gerekçe bu değil ama özünde şu var o kadar kişinin emeği Yok sayılmasın. Belli ki daha uzun seneler şampiyon olmayacağız :)
Lefter ve Metin Oktay ikisi de sembol ama ortada lig yok

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Lefter ve Metin Oktay ikisi de sembol ama ortada lig yok
Malesef oyle Turkiyenin heryerinde lig var o donemde. Sampiyonluk tescillense kime tescillenecek? İzmir sampiyonuna mi İstanbul sampiyonuna mi? Turkiye kupasi sampiyonuna mi? 1 yilda 3 sampiyon var:) Ulusal bir lig yok. Ama gecmisi bilmek adina bunlarin gundeme gelmesi bence olumlu... Gelismeleri hep beraber göreceğiz...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Malesef oyle Turkiyenin heryerinde lig var o donemde. Sampiyonluk tescillense kime tescillenecek? İzmir sampiyonuna mi İstanbul sampiyonuna mi? Turkiye kupasi sampiyonuna mi? 1 yilda 3 sampiyon var:) Ulusal bir lig yok. Ama gecmisi bilmek adina bunlarin gundeme gelmesi bence olumlu... Gelismeleri hep beraber göreceğiz...
Daha önce tescil edilen iki şampiyonluk neye göre tescil edilmişse, inceleme yapılarak yola çıkılır herhalde. :)

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Aziz yıldırım adaysa Aziz yıldırım kazanır. Yapacak birşey yok. Alı koçu Zaten sevmeyen bir grup da var kongre üyeleri arasında. Nedeni de hepinizin malum olduğu dönemde görevden kaçması ve Beko firmasıyla Barcelona’ya Beşiktaş’a sponsor olurken Fenerbahçe’ye olmaması. Eğer Ali Koç kazanır diye bir umudunuz varsa ihtimal imkansıza yakın :) ben de Ümit ediyorum da işte boşa :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Aziz yıldırım adaysa Aziz yıldırım kazanır. Yapacak birşey yok. Alı koçu Zaten sevmeyen bir grup da var kongre üyeleri arasında. Nedeni de hepinizin malum olduğu dönemde görevden kaçması ve Beko firmasıyla Barcelona’ya Beşiktaş’a sponsor olurken Fenerbahçe’ye olmaması. Eğer Ali Koç kazanır diye bir umudunuz varsa ihtimal imkansıza yakın :) ben de Ümit ediyorum da işte boşa :D
Ali Koç'u sevmeme nedeni bu ise tam komedi. Görevden kaçtı denilen adam kimse yokken taraftarı biber gazından kurtarıp, MAA ve UEFA arasında mekik dokumuştu, Beko sponsorluğunu Aziz istese olurdu ama o Acıbadem tercih etti, Ali Koç'a artı yazdırmak istemez.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ali Yıldırım aday olsa, Aziz Yıldırım'ın tavrı aynı olurdu... :) Ali Koç için hayli hayli çamurlaşır, çirkefleşir.