Fenerbahçe

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Derbi için Beşiktaşı hak ettikleri galibiyet için tebrik ediyorum.FB ilk kez BJK ye yenilmiyor ve son olmayacakta. Lakin tıpkı ben Başkan olsam Burak Yılmaz gibi bir adamdan gol yiyen kaleciyi tutmayacağım gibi Quaresmayı kahraman eden topculardan da derhal kurtulurdum.Adam sanki halı sahada oynuyor gibi şov yaptı.Hemde o yaşında. Bu adamın oyun olarak bu kadar öne çıkmasının nedeni adamın kalitesi değil,bizim kalitesizliğimiz.Kısaca ortada kalite yok kalitesizlik var.

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Derbi için Beşiktaşı hak ettikleri galibiyet için tebrik ediyorum.FB ilk kez BJK ye yenilmiyor ve son olmayacakta. Lakin tıpkı ben Başkan olsam Burak Yılmaz gibi bir adamdan gol yiyen kaleciyi tutmayacağım gibi Quaresmayı kahraman eden topculardan da derhal kurtulurdum.Adam sanki halı sahada oynuyor gibi şov yaptı.Hemde o yaşında. Bu adamın oyun olarak bu kadar öne çıkmasının nedeni adamın kalitesi değil,bizim kalitesizliğimiz.Kısaca ortada kalite yok kalitesizlik var.
Quresma gördüğüm çalım atmada en yetenekli 3-4 futbolcudan biri. Barcelona'da oynarken de böyle adam geçiyordu ama final pasını veya ortasını yapamıyordu. Ama karşısında Ümit Özat olsa kesinlikle yemez o çalımları. Çünkü defans adamları ayağına odaklanıyor topa odaklanmaları lazım. Yattara ümit Özata çalım atamamıştı, çünkü Ümit topa odaklanıyordu. Attığı ilk golde karşısındaki defans oyuncusu korkudan yakın duramadı zaten, uzak durunca da vuruş açısı yakaladı.

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Yıllardır forma ve armayı izliyoruz, futbol diye birşey oynamıyor Fenerbahçe, oynaması da olası değil, mayıs seçimlerinde Ali koç başkanlığa seçilemeyeceği de ayan beyan ortada... Ha aklıma şu da gelmiyor değil, bu adam vakti zamanında elimi taşın altına koyacağım demişti, nasılsa seçilemeyeceğim, lafım yere düşmesin diye aday olayım da demiş olabilir. Bilemiyorum:)

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Quresma gördüğüm çalım atmada en yetenekli 3-4 futbolcudan biri. Barcelona'da oynarken de böyle adam geçiyordu ama final pasını veya ortasını yapamıyordu. Ama karşısında Ümit Özat olsa kesinlikle yemez o çalımları. Çünkü defans adamları ayağına odaklanıyor topa odaklanmaları lazım. Yattara ümit Özata çalım atamamıştı, çünkü Ümit topa odaklanıyordu. Attığı ilk golde karşısındaki defans oyuncusu korkudan yakın duramadı zaten, uzak durunca da vuruş açısı yakaladı.
Çalım deyince aklıma hep bu pozisyon gelir :) Fukara teselisi işte :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yıllardır forma ve armayı izliyoruz, futbol diye birşey oynamıyor Fenerbahçe, oynaması da olası değil, mayıs seçimlerinde Ali koç başkanlığa seçilemeyeceği de ayan beyan ortada... Ha aklıma şu da gelmiyor değil, bu adam vakti zamanında elimi taşın altına koyacağım demişti, nasılsa seçilemeyeceğim, lafım yere düşmesin diye aday olayım da demiş olabilir. Bilemiyorum:)
Yaklaşık dört sezondur veya İsmail Kartal dönemi başından itibaren ben futbol ile ilgimi kestim. Aziz Başkan'ın saymakla bitiremeyeceğim o kadar çok hizmeti var ki sabaha kadar yazsam bitmez...Fakat; kendi egoları için, kendi hırsları için kulübü ne zaman zarara uğratmaya başladı o zaman benim için tamamen başkan da bitmiştir... Detaylara girmek istemiyorum çünkü yazmak vakit kaybı. Ben Ali Koç'tan ümitliyim, kulübün halini görenler elbette kararını buna göre verecektir, ama işin içine menfaat cepheleri girerse ki, bence girer o zaman işi zor... Adilce ve ortada bir seçim olursa Ali Koç rahat kazanır...

Perşembe gün oynanacak derbide Aykut hocanın oynatacağı oyunu merak ediyorum... Daha fazla hırpalanmamak için mi önlem alıp yenilecek, yoksa ben kazanmak istiyorum diye sahaya çıkıp, üç dört basit hata ile mi kaybedecek? Yani neticede kaybedecek... Ama merak işte. :)

Uğur Meleke geçen güzel bir yazı yazmıştı, "futbol basit bir oyundur ve kaliteli oyuncular ile zevk verir kazandırır, Fenerbahçe'de hem hocanın vizyonu hem de oyuncuların kalitesi, futbolu basit oynamaya ve maç kazanmaya yetmiyor" demişti özetle...

Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

Bu adam Fenerbahçeye gelmiş ve gelebilecek nadir oyunculardan bir tanesiydi bu ülkede gelip top oynadığı için kendimi şanslı hissediyorum aynı şeyler Alex içinde geçerli. Kaliteli futbolcuya hasretiz

Erçay

Katılımcı
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan

Oyuna yeni giren Nobre'de bu penaltıyı kaçırmıştı. :D Anelka'nın bir de 4-0'lık maçta song ile mondragonu perişan etmişliği var onu da ben ekleyim de mazimizle teselli bulalım :d

@Domestos Veli abi, seninle aynı görüşteyim, Aziz başkanın sadece Fenerbahçe'ye değil aynı zamanda Türk futboluna da çok büyük hizmetleri olmuştur. Stad, antreman tesisleri, FBTV fenercell, topuk yaylası, amatör sporlara yaptığı yatırımlar vsvsvsvs bunlar da hep öncü oldu ve diğer klüpler de bu akımın peşinden gitti, Çok güzel, harika projeler bunlar ve daha niceleri....İnşaat mühendisi olduğu için yapılara bakış açısı farklıdır. Çok da güzel sonuçlar verdi. (konuyla alakasız ama yeri gelmişken belirteyim her zaman demişimdir Belediye Başkanları mühendis kökenli olmalıdır :D :D :D )
İnşaat işleri bitince yapacak işi kalmadı takıma sardı, onu da yaparım dedi, yapamadığını da kabul etmedi, ERsun yanal ile girdiği ego savaşının ardından bu durumdayız...Aziz Yıldırım aday olduğu sürece başka bir adayın kazanması söz konusu bile değil. 20 yıldır orda, kongre üyelerinin yarısından çoğunu kendi üye yapmış, kim kazanabilir karşısında. Başkanı taraftar seçse Ali koç %70'e 30 kazanır ama kogre üyeleri seçtiği sürece AZiz başkanın kaybetme şansı yok Takdiri ilahinin tecelli etmesi dışında :D

Son düzenleme:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Futbol dünyasından Fetö temizlenmedikçe ve kulüp kökenli federasyon ve mhk yöneticileri olduğu sürece Fenerbahçe galip gelmesi için her maç ekstra güzel top oynayarak hakemi de yenmesi gerekir, ama gel gör ki bırak ekstra güzel futbolu Fenerbahçe top bile oynamadan maç kazanma hevesine giriyoruz.

Evet hakem berbat, ama hakemi konuşacak bir oyun mu var sahada! Aykut Hoca'ya gerek 3 Temmuz sürecinde gerekse şuanda takımı sahiplenen tek kişi olduğu için saygımız var ama Fenerbahçe'ye de saygısızlık yapamayız. Bu kulübü Anadolu takımı gibi yönetmeye kalkarsan herhangi bir Anadolu takımı gelir sana 3 atar gider, ayrıca bir sonraki iç saha maçı ise bir Anadolu takımıyla değil...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bülent, yıllardır aynı şekilde düşünüp yazıyorum maalesef. Haziran dan sonra düzelen bir şey olmazsa ve bu kan emicileri yönetimde olursa 35 yıllık takımımı bırakırım gibi geliyor.

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Bülent, yıllardır aynı şekilde düşünüp yazıyorum maalesef. Haziran dan sonra düzelen bir şey olmazsa ve bu kan emicileri yönetimde olursa 35 yıllık takımımı bırakırım gibi geliyor.
Beşiktaşta boş kontenjan var abi gel ne olursan ol gel demiş Mevlana :) Sana yerimiz her zaman var :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Beşiktaşta boş kontenjan var abi gel ne olursan ol gel demiş Mevlana :) Sana yerimiz her zaman var :)
Benim tepkim sisteme bir anlamda... Bu yüzden aynı b.kun farklı rengi olan başka bir deneyim yaşamak istemem... Önceden az biraz sempatim vardı o takıma ama Demirören başta olmak üzere Şenol Güneş yerle bir etti çok şükür. :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Benim tepkim sisteme bir anlamda... Bu yüzden aynı b.kun farklı rengi olan başka bir deneyim yaşamak istemem... Önceden az biraz sempatim vardı o takıma ama Demirören başta olmak üzere Şenol Güneş yerle bir etti çok şükür. :)
Demirören dönemi benim için de kötü bir dönemdi :) Fikret Orman'ı beğeniyorum ömür boyu bu takımda kalabilir ama öyle bi adam değil onu da biliyorum, zamanı gelince gider

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Demirören dönemi benim için de kötü bir dönemdi :) Fikret Orman'ı beğeniyorum ömür boyu bu takımda kalabilir ama öyle bi adam değil onu da biliyorum, zamanı gelince gider
Fikocumun ilk yılları ile şimdiki arasında çok fark var, O da sisteme ayak uyduranlardan oldu, çizgiyi kaybetti, finansal olarak iyi olabilir o ayrı.

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Fikocumun ilk yılları ile şimdiki arasında çok fark var, O da sisteme ayak uyduranlardan oldu, çizgiyi kaybetti, finansal olarak iyi olabilir o ayrı.
Genel itibarıyla başarılı buluyorum ufak tefek şeyler kadı kızında da olur kimse dört dörtlük değil. Allah başımızdan eksik etmesin :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Genel itibarıyla başarılı buluyorum ufak tefek şeyler kadı kızında da olur kimse dört dörtlük değil. Allah başımızdan eksik etmesin :)
Bu düşünce tarzı, bizim gibi toplumlarda, yapılan yanlışlara tepki vermemizi, yanlış dememizi engelliyor. Bu durum bir çok alanda var ve olması gereken noktaya ilerlemeyi durduruyor. Aynı şey Aziz Başgan için de geçerli, ülke yönetimi için de... ;)

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Arkadaşlar kusura bakmayın ama hakemler hakemler diye ağlayıp duran Kocaman, kendisine özeleştiri yapsaydı şuan ligdeki konumları bambaşka olurdu. Bu hakemler her maçta hata yapıyor, maçı kazandığımızda hakemleri konuşmuyoruz okadar. Kaybettiğimizde ise tüm suçlu hakemler gibi hakemler konuşuluyor. Bu sene FB lehine verilen penaltı sayısı 7 aleyhine verilen penaltı sayısı 1. GS lehine verilen penaltı sayısı 3 alehine verilen penaltı sayısı 5. GS ligde en çok rakip ceza sahasına inen takım. FB ise daha çok savunma yapmayı tercih ediyor. Rakamlar tam tersi olması gerekirken hakemlerden en çok şikayet eden takım ne hikmetse daha fazla penaltı kullanmış alehine de nekadar az penaltı verilmiş.... İşin özeti dünkü maç için hakemlerin hatalarının arkasına sığınmak yerine (ben hakemin hatasının olduğunu da düşünmüyorum, penaltı pozisyonu penaltı değil iptal edilen gol de ofsayt yani kararlar doğru), dün maç 2-0 iken devre arası 2 önliberonun 1sini çıkartıp çift forvete dönsen veya ofansif bir oyuncu alsan acaba yine maçı kaybedermiydin? Hadi yine kaybettin diyelim en azından denerdin. Ayrıca koskoca Fenerbahçe kendi evinde 2 önlibero ile maça mı çıkar? Hadi çıktı diyelim önde oynayanların veya kanatta oynayanların aşırı ofansif olması lazım, e öyle de değil ozaman bu anadolu takımı taktiği nedir arkadaş. Takımın başında aynı oyuncularla bir Ersun hoca bir Geretz olsaydı;Kadıköy maçlarında Kalede Volkan Defansta Isla(Dirar) Neustader(Neto) Skrtel Hasan Ali Josef Mehmet Ekici Alper (Atıf) Valbuena Giuliano Soldado(Fernandao) çıksaydı önde baskı ile neler yapabilirdi bir düşünün sadece, hakemler Aykut hocanın abarttığı kadar bir sorun değil, sorunun en büyüğü kendisi........

Son düzenleme:
Üst Alt