Fenerbahçe

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
İlk yarı golsüz biterse eğer ikinci yarı bir tane atar maçı 1-0 alırız diyorum ben... Ama ilk yarın en az 1 gol (atan fark etmez) olursa her şeye gebe bu maç...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aykut Kocaman;

"Hesap kitapla işi olmadan evden işe işten eve giden biriyim... Ancak söylediğim şeyler de göz çıkaracak kadar göze batan şeyler. 2010-2011 sezonunda ilk yarının son 3 maçında 3 tane maç skoru değiştiren penaltılar verildi. O zaman bir gazeteci ile yaptığım sohbetin yayımlanması benim çok ağrıma gitmiş ve beni çok üzmüştü. Bundan çok da utanmıştım. İki kişinin arasındaki konuşmayı izinsiz yazmak hoş değildi. Sonuçlarında Şenol Güneş'in ertesi gün yaptığı basın toplantısında muazzam bir atak geldi. Demek ki bir yere temas etmişiz. Basın toplantısında inanılmaz bir şekilde üsten bakan bir tavır vardı. Sınırlarını aşan, ağır bir basın toplantısı yapmıştı. Şimdi de fotoğraf çok net ortada. Son 2-3 yıldır ligin panaromasına bakılabilir. Ben baktığım zaman her şey o kadar aleni gözüküyor. Çok net bir fotoğraf var ama hemen hemen herkes bunu kabullenmiş gibi gözüküyor. Ancak ben itiraz ediyorum. Hiç kimsenin hakkında gözüm yok. Öbür taraftan da çalışıp çabalıyoruz, insanlara saygılı davranıyoruz. Kimsenin hakkımı yemesini istemiyorum. Bu kadar basit'' dedi.

''Beşiktaş galibiyetinin getirisi en az 10 puan olacak'' - Spor

Dile getirilen iddialar ve görsellerle desteklenen gerçekler inşallah bir gün hakkaniyetiyle ve doğrularıyla gün yüzüne çıkar... :( Adamlardaki hesaplara bak, yapılan planların uygulamaya konulduğu senaryoya bak... Planların yanında, senaryo çok basit ve alçakça kalmış.

Son düzenleme:
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
95-96 sezonundan beri Fenerbahçe maçlarını takip ederim, Avrupa kupaları da dahil daha ezik bir maç oynadığımızı hatırlamıyorum.
Attığımız gol ofsayt, onların da 2.golü öncesi negredonun faulü var. Quresmanın pozisyonu penaltı olabilir, bir kez gösterdiği için anlayamadım.
Takımımızın en iyileri neto ve roman idi. Çünkü 2.yarı tek kale maç oldu.
Velhasıl hak eden kazandı.

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2005
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
kameni nasil bir kalecidir ? son 2 gol yenir miydi sizce volkan olsa ? yan topa cikmaz... 2. golde elini uzatmiyor , 3. golu kafasiyla cikarmaya calisiyor. inanilir gibi degil. sener ne yapti girdiginden beri? bi tane olumlu pas atamaz mi bi insan dikine anlayamiyorum profesyonel topcu bunlar. kendimi bildim bileli futbolla ilgiliyim ama bende artik 22 tane essek topun pesinden kosuyor ben rizkimdan forma aliyorum maca gidiyorum salaklik yapiyorum diye dusunmeye basladim. aykut hoca bu camiadan yetismedi mi ? buyuklugun farkinda degil mi ki korkak oynuyoruz? gol bagiriyor geliyorum diye 1 tane hamle yapamaz mi illa yememiz mi gerekiyordu... cok dertliyim cok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Çelik Gri
İkinci gol kurtarılması çok zor bir top. Nihayetinde kaleciye yakın gibi görünüyor ama top kaleye çok yaklaştığında dönüyor. Vuruş çok iyi.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Offf Aykut offf!!! İk maç top oynadık gibi oluyor, heh tamam sistem oturdu kafasında sanırım diye düşünüyorsun, üçüncü maç yine hüsran, şu 3 Temmuz sürecinde yaptıkları hatrına bu kadar sabır gösteriliyor sanırım ama sabır bitti, Ersun'lu günleri çok arıyorum gerçekten, "Fenerbahçe savunma yapmaz, yaptırır"

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Aziz Yıldırım * (Aykut Kocaman +bir yığın ruhsuz futbolcu) = Futboldan soğumuş taraftar.

Bu hezimet hangi takımla oynasan olurdu çünkü iki maç iyi gibiler üçüncü maçta yoklar... Rakip iyi değilse Fenerbahçe bize iyi gibi geliyor, fakat rakip futbol oynuyorsa Fenerbahçe ilk paragraftaki denklem sayesinde anında cortluyor...

Denklem yeni elemanlar ile yeniden yazılmazsa her sezon aynı senaryo yazılır oynanır izlenir...

Üst Alt