Ev Halleri

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
@skyline_323F GT abi o zebraları at gitsin acayip üreme yapıyorlar , diğer cikletlere zarar verirler , benim akvaryuma 4 tane attım ve 10 gün içinde bicok cikletlerin parçalanmış halde buldum..
1 yıldır yaşıyorlar, kayıp yok ama acayip yavruluyorlar, durmuyorlar.:eek::eek::eek:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
Kardeşim yardıma ihtiyaç varmı ?
yok dostum sağol allah razı olsun..sen iyi ol yeter.:harika:

Balkondan foto paylaş ,koy masanın üzerine gazoz ,çekirdek ve bilimum ıvır zıvır gelin dostlar ziyafet var de , kapıdan kafayı uzatanı at içeri :D bu evi toplamadan gitmek yok de :D
beyler cuma akşamı bolu da guzu çevirme var ona göre:D:D

Ovyyy, en sevdiğimden... :p :D

9.Evimde oturuyorum, belki benden fazla taşınanlar vardır ama bu sayı bile beni ev taşımaktan nefret ettirdi... Allah razı olsun, bir çok işi eşim hallediyor ama yine de bana ev taşımak zulüm geliyor... :)
ben evleneli 4 sene oldu bu dördüncü ev..hiç aksatmadan her sene ev taşıyorum maşallah.:p:pvalla ben alıştım abi.kutuları hiç atmıyorm her şeyin yeri belli zaten.:Dnakliyeci de geliyor taşıyor sağolsun:bsmagryr:

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
yok dostum sağol allah razı olsun..sen iyi ol yeter.:harika:

beyler cuma akşamı bolu da guzu çevirme var ona göre:D:D

ben evleneli 4 sene oldu bu dördüncü ev..hiç aksatmadan her sene ev taşıyorum maşallah.:p:pvalla ben alıştım abi.kutuları hiç atmıyorm her şeyin yeri belli zaten.:Dnakliyeci de geliyor taşıyor sağolsun:bsmagryr:
Aynı naklıyecıyle calıs barı ındırım felan olur reis

Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Üst Alt