Dünyadan Futbol Haberleri

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
UEFA, 2005'teki unutulmaz Milan-Liverpool finalinin ardından 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nin de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına karar verdi.

Madem Türkiye'de oynatıyorsun Olimpiyat'ta zaten oynatmışsın, ulaşım hala sorun, rüzgar faktörü her daim var, üç büyüklerin harika stadı varken ne gerek var Olimpiyat'a.

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
UEFA, 2005'teki unutulmaz Milan-Liverpool finalinin ardından 2020 UEFA Şampiyonlar Ligi Finali'nin de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanmasına karar verdi.

Madem Türkiye'de oynatıyorsun Olimpiyat'ta zaten oynatmışsın, ulaşım hala sorun, rüzgar faktörü her daim var, üç büyüklerin harika stadı varken ne gerek var Olimpiyat'a.
Mevcut statta oynanmayacak, stat revize edilecek. Kapasite 76bindi, 92bine çıkartılacak, üstü kapatılacak, rüzgar ve diğer sorunlar için de stat yeniden inşa edilecek. Bende en başta kızmıştım :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mevcut statta oynanmayacak, stat revize edilecek. Kapasite 76bindi, 92bine çıkartılacak, üstü kapatılacak, rüzgar ve diğer sorunlar için de stat yeniden inşa edilecek. Bende en başta kızmıştım :)
Heh! Öyle desene yiğidim :p

Ama yine de o stadın akustiği çok berbat olduğu için böyle bir finalde tercihim üç büyüklerin stadı olurdu, kapasiteleri çok küçük değil.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence bu işlemlere de gerek yok ki, berbat bir yerde berbat ötesi bir stad, projeyi hazırlayanlar kör olmuştur muhtemelen. :D Sokağa atılan paraları saymıyorum bile çünkü zengin bir ülkeyiz. :p

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Liverpool'un şansı kalmadı gibi...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Real Madrid 3.kez üst üste şampiyonlar ligi şampiyonu...

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kadro kalitesi ve oynadığı futbol ile hak eden takım kazandı... Kaleci o iki golü hediye etmese, Salah sakatlanmasa da kupayı yine Real Madrid alırdı. :)

Araç Markası
2014 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı HB
Kadro kalitesi ve oynadığı futbol ile hak eden takım kazandı... Kaleci o iki golü hediye etmese, Salah sakatlanmasa da kupayı yine Real Madrid alırdı. :)
Kalitesi ve futboluna diyecek yok ama ramosun salah'ı koundan tutup eve goturdugu ve nihayetinde sakatladigi, yine ramosun mane gelsin de yalandan yatayim sari kart alsin dedigi pozisyonlar ile 85. dakikada 3-1 onde oldugu takima karsi bile korneri paslasarak kullanip zaman gecirmeye calismalari karakter, centilmenlik ve etik yonunden zayif olduklarini bir kez daha gosterdi bence.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Ramos'u severim her takıma lazım :D Yalnız maçı Salah'ın pozisyonunda bitirdi maalesef. Gareth Bale formsuz dedim maç oynanırken, girdi efsane oldu :koptum: Yalnız gol finallerin ilk üçüne hatta ilk sırasına aday bir gol, Zidane'ın Leverkusen'e attığı gol gölgede kaldı.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Sergio Ramos'un Mohamed Salah'ı kasıtlı olarak sakatladığı gerekçesiyle FIFA ve UEFA nezdinde ceza alması için başlatılan imza kampanyası rekor sayıya ulaştı!

1_SbIvifCbjrBuElGhodX5BA@2x.jpeg

images.jpeg

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
6 sezon üst üste Şampiyonlar Ligi gol kralı. Muhteşem ötesi istatistik.

IMG_20180527_225844.jpg

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Şaşırdım ama yadırgıyor değilim. Saygı duyarım. İnşallah daha çok başarılı işlere imza atar. Ali Koç, gel beraber çalışalım demiş olabilir mesela. :p

Üst Alt