Dünyadan Futbol Haberleri

Rcm

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB

Ajax (1994-1995)

Soldan sağa
Ayaktakiler: Edwin van der Sar, Clarence Seedorf, Frank Rijkaard, Finidi George, Ronald de Boer, Danny Blind.
Oturanlar: Jari Litmanen, Michael Reiziger, Edgar Davids, Marc Overmars, Frank de Boer.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV

Ajax (1994-1995)

Soldan sağa
Ayaktakiler: Edwin van der Sar, Clarence Seedorf, Frank Rijkaard, Finidi George, Ronald de Boer, Danny Blind.
Oturanlar: Jari Litmanen, Michael Reiziger, Edgar Davids, Marc Overmars, Frank de Boer.
Bu kadro da efsaneydi... :) Van der Sar, bu duruşuyla; camide gamet okunurken bitse de namaza dursak havasını veren vatandaş gibi olmuş... :koptum::koptum:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçen hafta sonunda, Yunanistan Liginde oynanan Paok-Aek maçında ofsayt gerekçesi ile iptal edilen gol sonrası, Paok takımının başkanı, belindeki silahla sahaya girince maç tatil edildi... Bu olay sonrasında Yunanistan ligi süresiz olarak ertelendi... Avrupa Kulüpler Birliği, söz konusu başkanın takımını birlikten çıkardığını duyurdu...

PAOK - AEK maçında Gol iptal edilince başkan silahla sahaya girdi

Yunanistan'da futbol maçları askıya alındı

Şöyle bir düşündüm de;

Ülkemizde bazı stadların soyunma koridorlarında belinde silah ile dolaşıp futbolcuları tehdit edenler, silahlı atraksiyona yeltenenler aklıma geldi, onu geçtim başarılı olsalardı bu gün 4 Nisan 2015 tarihini katliam olarak anıyor olacağımız takım otobüsü kurşunlama olayı yaşandı ama yetkililerin vicdanları bile titremedi, bırak ligi tatil etmeyi... :(

'Çıkmazsanız kaybedersiniz'

Gökhan Töre, Hakan ve Ömer'i Silahla Tehdit Etmiş

'Silahı dayadı, yenileceksiniz' dedi!

Fenerbahçe Otobüsüne Saldırı Haberleri
Silah ile sahaya giren kulüp başkanına 3 yıl futboldan men cezası verildi.

Sahaya silahla inen PAOK başkanına rekor ceza