Derbi Geyikleri

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Bülent abi maç öncesi iddia oranları bile Galatasaray ın daha düşüktü, anlayın artık

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Urfa kupası da vardı dimi, bir an için unutma gafletinde bulundum özür... ;D

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Bi ara aynısını fb için diyorlardı , türkiye kupası için , hatta birwz mırıldanayım

30 sene mi oldu , ohaaaa fenerbahceee .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bi ara aynısını fb için diyorlardı , türkiye kupası için , hatta birwz mırıldanayım

30 sene mi oldu , ohaaaa fenerbahceee .....

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Tr kupası dediğin nedir müdürüm, üst üste 2 defa aldık 30 seneden sonra da ne oldu..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Derbilerde sahasında 38 maçtır yenilmeyen takım ile haftaya boy ölçüşecek Beşiktaş kendini şimdiden tam kadro hazırlasın.

Cüneyit bu hafta görevini yaptı, haftaya ilk 11 de olmaz büyük ihtimalle. Mete Kalkavan olmadı, İhsan Kalkavan olabilir, gerçi O da kendi derdine düşmüş bu aralar...

:p :p

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Söylemesi ayıp p.tesi günü ikindi çayı için pasta aldım ofis için. Kesip herkese dağıttıktan sonra dağıtımda olan arkadaşın tabağınıda masasına bıraktım. Bir süre sonra ofise döndü ve şu diyalog yaşandı;

- abi hayırdır kimin doğum günü
- doğum günü filan yok
- ne pastası o zaman bu
- açılış pastası
- ne açılışı abi
- akşam sizin stadı açtık ya işte onun pastası

:D:D:D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
"Keşke maç seyircisiz olmasaydı da Beşiktaş taraftarı takımını alkışlasaydı, Fenerbahçe'yi izleme şansına sahip olsaydı."

Ufuk Sarıca'ya ait olduğu yazılan çizilen bu söz doğruysa eğer, kendisini takdir ederek, saygı duyuyorum... :) Sevmiyorum orası ayrı... :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Fenerbahçe 2
Beşiktaş 1

Ben skora veya kimin kazandığına değil de, yaşanan 90 dakikalık garabetlere vurgu yapmak istiyorum.

Fenerbahçe;

Sayın Kocaman, hangi akıl mantıkla desem de olmayacak bu yüzden burayı es geçeyim, Ekici'nin yerine Topal'ı alması ne kadar ufkunun geniş olduğunu bir kez daha camiasına ispatladı.

Ceza sahası içinde Cenk Tosun'a yapılan faul yani penaltıyı, her şeyi gören hakem görmedi, yazık.

Sahaya atılan yabancı maddeler; atanların münasip yerlerine girsin. :mad:

Beşiktaş;

Rakibine göre iyi futbol oynadı ama sinir harbine teslim oldular, teknik direktörlerinin ekran karşısında nasıl küfür ettiği ayan beyan yayınlanmışken, saha dışına gönderildiğinde, "ben mi, hayır öyle bir şey yok" diyerek aynı dakika içinde 180 derece dönmeyi başarması kendisine yakıştırılan "efendi" liği yerle bir etmiştir. Ayrıca, maçlara bordo mavi konseptle çıkması ne derecede etik tartışılır.

Geçen haftalarda kurmuş olduğu cümleyi kendisine ve destekçilerine hatırlatırım;

"Antalyaspor hakem ile kaybettiğini düşünüyorsa, gelecek hafta kazanmasını bilir"

Hakem;

Bütün kararları yerli yerinde fakat, iki takımın eşit oyuncu ile oynasın diye belirgin çabası oldu... Kuvarejma'yı :p attıktan sonra Neto'yu atması çok basit kaldı, Kuva atılmamış olsaydı Neto'yu zor atardı. (gibi) İsmail'e verdiği doğrudan kırmızı kart haklıydı ama daha önceki aynı pozisyonlarda sarı kart vermesi aynı felsefeyi düşündürdü.

Bu maçı hak eden kazanmadı ama büyük takım olan kazandı... ;)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu maç beşiktaş için kırılma noktası olabilir. Kulüp olarak çok kırılgan yapısı var beşiktaşın. Şahsen maçı izlemedim, sahada neler olduğunu az çok tahmin ediyorum. Nalburlar ve yapı marketler bu gece açık kalmalı ama onun farkındayım.

Üst Alt