Cep Telefonu Önerileriniz

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
İlk intiba güzel :) mi max gibi değil, ayrıca miui arayüzünü çpk geliştirmiş hıyartolar :)
Kullanmazsak mavisini alırız, onu deneriz :D
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Anlayamadığım tek bir nokta var; ikinci sim kart nereye takılıyor :D sim yuvasında bir sim kart ve bir de hafıza kartı yeri var, ikincisini göremedim :D
İkinci sim kart hafıza kartı yuvasına takılıyor, çift hat kullanmak için hafıza kartından feragat etmek gerekiyor ya da tam tersi. :)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Öncelikle hayırlı olsun. İkinci simi takmak istersen hafıza kartını çıkarman lazım ve diğer sime paralel olarak ikinci simi takman lazım
Hafıza kartı kullanmadığım için sıkıntı yaşamam o vakit ;)

Aslında ikinci hat için değil de, 4 ay sonra bu imei engellenince diğerine geçmek için :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hafıza kartı kullanmadığım için sıkıntı yaşamam o vakit ;)

Aslında ikinci hat için değil de, 4 ay sonra bu imei engellenince diğerine geçmek için :D
Benim Lenovo P70 de çift hatlı ancak, ikinci hat 2G'den yukarısını çekmiyor, inşallah bunlarda öyle bir durum yoktur. :) Benim için telefon hafızası ne kadar büyük olursa olsun, yedek depolama (hafıza kartı) şart gibi, her ihtimale karşı fotoğraf, belgeler ve uygulamalar bende yedek depolamada oluyor. :)

Rcm

Aktif
Araç Markası
2010-Mazda 3 Impres AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-HB
Benim Lenovo P70 de çift hatlı ancak, ikinci hat 2G'den yukarısını çekmiyor, inşallah bunlarda öyle bir durum yoktur. :) Benim için telefon hafızası ne kadar büyük olursa olsun, yedek depolama (hafıza kartı) şart gibi, her ihtimale karşı fotoğraf, belgeler ve uygulamalar bende yedek depolamada oluyor. :)
Mate 10 lite da öyle ikinci hat max 2G

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Mate 10 lite da öyle ikinci hat max 2G
Ben çift hat kullanmayı yıllar önce bıraktım... Ne zaman paket tarifeler çıktı, ikinci hatın cazibesi benim için bitti. Kaçak göçek işlerim de yok çok şükür ikinci bir hata tenezzül edecek... Çok yoğun bir iş kolunda da değilim, birisi kendimin diğeri işyerinin hattı olacak... :)

Ama 12 yıl önce çift hat kullanmaya başladığımda şartlar böyle değildi, rehberimde Vodafone çok azdır, Avea ve Tcell hattım vardı, arayacağım kişi hangi hattaysa oradan arama yapıyordum faturayı minimumda tutuyordum. :) Şimdi bunların bi anlamı kalmadı, hat taşıma çıktı kimin hangi hatta olduğu belli değil, fix tarifelerle ödenecek rakam ve kullanım şartları belli oldu.

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bende bir tane lenovo vardı, sarı olan, işte onun da bir hattı sadece 2G idi. Ama xiaomide duymadım hiç, olsa bile fark etmez 5 dakikalık işi var yazılımla :)

Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Telefon değişimi için Xiaomi Mi 8’in resmi olarak Çinde satışa çıkmasını bekliyorum. Trye hem kargo yok hem yasak olması sebebiyle Xiaominin Aliexpresdeki resmi mağazası üstünden alıp, Bulgaristanda bir adrese gönderip, oradan da bir akraba ile getirmeyi düşünüyorum inşallah ;) Bakalım kısmet :)

Murat

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Miui'de uygulama tepsisi ayarı nerede? Yani anasayfada bulunan tuşa basınca uygulamaların olduğu kısım ;)

@Domestos abi sanal tuşlar muhteşem bir şey :D çift tıklamayla ekranda açılıyor :) şimdi sadece uygulama menüsünü çözmek kaldı :)

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Miui'de uygulama tepsisi ayarı nerede? Yani anasayfada bulunan tuşa basınca uygulamaların olduğu kısım ;)

@Domestos abi sanal tuşlar muhteşem bir şey :D çift tıklamayla ekranda açılıyor :) şimdi sadece uygulama menüsünü çözmek kaldı :)
Zheheehe :) Sanal tuş olayına sevindim. Menü konusunu bilmiyorum.

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Benim karşı komşu Microsoft server eğitimi veriyor kurumsal firmalara iş karşılığını almış kutusunda 1000 liraya aldım ondan sıfır .2400 verirmiydim asla vermem hoş bir telefona 45 günlük asgari ücret vermek büyük israf.tabi şimdi herkes şunu diyebilir para benim istediğim gibi harcarim diyebilir ama işte öyle olmuyor o işler maneviyata.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@Murat ben özellikle batarya performansını merak ediyorum... Normal kullanım ile günü mutlaka çıkartıyor olması gerekiyor, asıl merak ettiğim ikinci günü normal kullanım ile çıkartacak mı? Normal kullanım ile ortalama 10-12 saat ekran süresi vermesini bekliyorum. :)

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan

Hayırlı olsun. 1000 TL'ye 4-64 Luk alınmış bir telefona yorum yapmak bile yanlış olur. Fiyat çok cazip. İlaveten ekran kasa oranı ve iyi bir kamera da eklenmiş üstelik batarya danda taviz verilmemiş. Bu fiyata en iyi seçenek.
Sorunu anlasam cevap verebilirim ama uygulama tepsisini ilk kez duyuyorum :)

Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Miuiden vazgeçip başka bir yazılım yüklemek gerek. Oda şimdilik çıkmamıştır.
Bence gerek yok ama siz alıştığınız için belli bir süre zor gelir. Ana sayfada da yapabilirsiniz bu dediğini. Ya da arama yapıp uygulama buldurabilirsiniz.

Üst Alt