Beyin Jimnastiği, Günün Geyiği, Sözün Özü

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Titanik Gemisi gibi ülkeyiz;

Gemi batarken bile odasını terk etmek istemeyen bir kaptan, geminin battığını herkese duyurmak için çırpınan yolcular ve gemi batarken bile her şey normalmiş gibi çalmaya devam eden orkestra...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Arkadaş! Yurduma alçakları uğratma sakın,
Siper et gövdeni, dursun bu hayâsızca akın.
Doğacaktır sana vadettiği günler Hakk’ın,
Kim bilir, belki yarın belki yarından da yakın.

(Mehmet Akif Ersoy)

"Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şeraitini düşünmeyeceksin."

(Mustafa Kemal Atatürk)

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
''Duygusallık genç korkak insanların işidir. Biz bu hayatta sevmeyi değil, sevilmeyi öğrendik.''
Ö.F.Y.
Adsız.png

Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
''Herkesi yetiştirdik kendimizden başka.''
Bu söz tamamen bana aittir alıntı değildir.
Ö.F.Y.
Adsız.png

Tical

Katılımcı
görsek ne olack ki..o kadar israf var elimiz den bir şey mi geliyor..hayır gelmiyor tabi..millet göz göre göre aynı şeyleri yaşamaya devam ediyor.[/QUOTE
İnsanlar bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığıyla yaşarlar ise,zorda kaldıklarında ise yalnız kalmaya haksız bulunmaya mahkum ederler kendilerini.Birşeyleri yapmak,yanlışları savunmak için kımsenın durtmesıne ıhtıyacımız yok,yada birşey uretmek için.

Araç Markası
2006 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gri-Sedan
İnsanlar bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın mantığıyla yaşarlar ise,zorda kaldıklarında ise yalnız kalmaya haksız bulunmaya mahkum ederler kendilerini.Birşeyleri yapmak,yanlışları savunmak için kımsenın durtmesıne ıhtıyacımız yok,yada birşey uretmek için.
onun için biz bu şartlar da yaşamaya mahkumuz..

Üst Alt