Beyin Jimnastiği, Günün Geyiği, Sözün Özü

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
"Finaldeki hal, bütün geçmişi sele kapılmış kütükler gibi götürür... Hükme yol açacak fotoğraf işte o fotoğraftır...Onun için son nefes, hayat boyu içimize çektiğimiz nefeslerin en kıymetlisidir...Ve onun için hayatı ibadetle geçmiş birinin bile hâlâ en büyük dualarından birisi "Allah'ım imanımı bana bağışla" duasıdır."
Servet AVCI

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Sınanmadığınız bir acı üzerine konuşmak, her zaman kolaydır.

Tarık Tufan

Ekli dosyayı görüntüle 31936
Dertler derya olmuş, bende bir sandal misali... :( Gelişmiş toplumlarda bu yaştaki değerler, bütün dertlerini geride bırakarak sağlıklı bir yaşam sürüyor, ülke ülke geziyor, toplum içinde aktif rol alıyor... Bizde ise; çocuklar ne halde, torunları özledim, bu gelin aksi çıktı evine huzur vermiyor, damat desen ayrı bir dert, akşam evde ne tür bir hır çıkacak, yarın sağlık ocağına gidip ilaçları yazdırayım, öbür gün hastane randevum var ne kadar sıra beklerim, kahveye otursam kaç el oyun oynarım, yenilirsem ne derler türünden insanlığın özü ile bağdaşmayan türlü çeşit sorular var maalesef.

Yüz yıllardır bu ülke insanı için çalışmayan, ülkeyi insanca değerlerde yönetmeyen, yönetemeyen ne kadar basiretsiz insan varsa Allah'a havale ediyorum...

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
Hocam yaa :D Ne güldüm sabah sabah
Abi ben gece okudum kağıdı aynı senin gibi güldüm, çocuğu da bildiğim için şaşırdım. Derse girince lafı mırıldandım bakayım be diyorlar diye baktım birkaç kişi daha tekrar ediyor, nereden duydunuz bunu dedim instagram facebook dediler :)

Bilmesine bilsinler de içi boş sloganik laf olarak kalmasa bari..

Üst Alt