Beşiktaş

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Necip Türk Basını; iki hafta önce oynanan Karabükspor-Beşiktaş maçında Quaresma'nın hakem Ali Palabıyık'a atmış olduğu omuzun, iki hafta sonrasında "intikam soğuk yenen yemektir" klişesini hatırlatmış... :)

Ricardo Quaresma, hakem Ali Palabıyık'a bilerek mi çarptı? | Beşiktaş Haberleri

Ali Palabıyık Quaresma'dan intikam mı aldı!

Türk insanıyız biz, böyle bir ihtimal vardır bence. :suspus::cool:

Ayrıca; iki haftada bir aynı hakemin aynı takımın maçına atanması da pek manidar... Operasyon yapılıyor diyenlere duyurulur... ;)

Quresma kartı haketmiş burada inşaallah kadro dışı kalır bjkyi her zaman 1 kişi eksik oynatıyor 1 maç iyiyse 5 maç kötü zamanında popüler olmuş isim yapmış ama artık koşacak dermanı bile kalmamış bir oyuncu.İnşaallah beşiktaşımız bu futbolcudan kurtulur veya bu oyuncu adam gibi oynar.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Quresma kartı haketmiş burada inşaallah kadro dışı kalır bjkyi her zaman 1 kişi eksik oynatıyor 1 maç iyiyse 5 maç kötü zamanında popüler olmuş isim yapmış ama artık koşacak dermanı bile kalmamış bir oyuncu.İnşaallah beşiktaşımız bu futbolcudan kurtulur veya bu oyuncu adam gibi oynar.
Maalesef. :( ülke bu ve benzeri yabancı çöplüğü... Getirebiliyorsan, 25 yaşında getir, yoksa Çuvalla para kaldırsın diye otuzundan sonra değil.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Necip Türk Basını; iki hafta önce oynanan Karabükspor-Beşiktaş maçında Quaresma'nın hakem Ali Palabıyık'a atmış olduğu omuzun, iki hafta sonrasında "intikam soğuk yenen yemektir" klişesini hatırlatmış... :)

Ricardo Quaresma, hakem Ali Palabıyık'a bilerek mi çarptı? | Beşiktaş Haberleri

Ali Palabıyık Quaresma'dan intikam mı aldı!

Türk insanıyız biz, böyle bir ihtimal vardır bence. :suspus::cool:

Ayrıca; iki haftada bir aynı hakemin aynı takımın maçına atanması da pek manidar... Operasyon yapılıyor diyenlere duyurulur... ;)
Bildiğin bilerek indirmiş hakemi ben bunu görmemiştim :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Nefretim şahsına ve kişiliğine karşı tavan yapmışken, çıkıp bu gün deseydi ki; "evet yanlış cümleler kurdum, bunun için hakemden ve annesinden kamuoyu önünde özür diliyorum" kendisine karşı tavan yapmış olan nefretim belki de sempatiye dönüşürdü...

Yazık...

'Hiçbir şekilde savunulmaya ihtiyacım yok' - Spor

Derbide tribüne gönderildiği pozisyonla ilgili açıklama yapan Şenol Güneş, "Önümde olan pozisyonda faul yoktu. Hakeme 'artistlik yapıyor, niye faul veriyorsun' dedim. Küfretmeye müsait milletiz. Şahsıma küfür edilince sorun yok, başkasına küfür edildiği zaman sıkıntı oluyor. Hiçbir şekilde savunulmaya ihtiyacım yok. Pozisyonda geri döndüm. Ne söylediğimi bilmiyorum, söylenerek geri döndüm. Tribüne çıkarken ana avrat küfrettiler. Saha kapatmaya geldiği zaman keyiflerine göre oluyor. Ağzımdan küfür çıkıyorsa tasvip etmem. Hakeme tepkim vardı ama küfür yoktu" açıklamasında bulundu.

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Aslında her taraftar kendi takımıyla ilgili konuya yorum yapsa hiç değilse olabilecek karşılıklı atışmalar ve sinir harplerine mahal verecek ''provokasyon'' epey engellenmiş olur diye düşünüyorum. Ne zaman Beşiktaş konusuna girsem Fenerbahçelilerin Beşiktaş'a dair mesajlarını görmek cidden forum ortamıyla ilgili düşüncelerimi ağır şekilde sorgulamama sebep oluyor. Biraz empati yapıp konuyla ilgili geniş pencereden bakarsanız hata yaptığınızın da farkında olacaksınızdır. Birçok takımla, yöneticiyle, futbolcuyla ilgili çeşitli malzemeler var. Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil.

Ya da direkt olarak konu başlığını ''Fenerbahçelilerin Beşiktaşlıları Provoke Etmesi'' olarak değiştirin. Biz de kendi ''Beşiktaş'' konumuzu açıp olası tüm muhabbetimizi orada yapalım.

Şu mesajı da tekrar hatırlayalım.
Fenerli arkadaşlardan kaynaklanıyor bence sorun :) Sürekli başka takım konularına girip laf atıyorsunuz.

Konuda beşiktaşlıdan çok fenerli mesajı var.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Neyi sorgularsan sorgula, forum mantığı ve düzeni belirli bir şekilde bu güne kadar devam ettiği gibi devam edecektir.

Bir takım taraftarı diğer takım bölümüne girmesin demek, Mazda 3 sahipleri 323 bölümüne yazmasın demek gibi bir şey olur ki, kabul görmez.

Provokasyon nitelemesi forumda yersiz kalır. Olursa da yönetim gereğini şimdiye kadar yaptı ve yapacaktır.

Araç Markası
1992 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kuğu Beyazı - Sedan
Neyi sorgularsan sorgula, forum mantığı ve düzeni belirli bir şekilde bu güne kadar devam ettiği gibi devam edecektir.

Bir takım taraftarı diğer takım bölümüne girmesin demek, Mazda 3 sahipleri 323 bölümüne yazmasın demek gibi bir şey olur ki, kabul görmez.

Provokasyon nitelemesi forumda yersiz kalır. Olursa da yönetim gereğini şimdiye kadar yaptı ve yapacaktır.
Ortak paydamız olan ''Mazda'' temelli buluşmamızda, üstelik birçok kişinin şahsen de tanışıp birbirini sevdiği, saygı gösterdiği, yardımcı olduğu bu platformda araya takımları sokup, hiç gereği yokken karşı takım taraftarının sinirini bozacak şekilde mesajlar atıp üstüne de rahatsızlık dile geldiğinde ''ne yaparsan yap umrumda değilsin'' minvalinde mesajların için teşekkür ederim.

Herkese hayırlı, kazasız belasız, keyifli ve mutlu günler dilerim.

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Can, sen gelip Fenerbahce konusuna yazsan biz ne isin var burada mı diyecegiz, valla cok fazla takiliyorsunuz bence, herkes hakaret etmedikce yorumunu yazabilir ne var ki bunda...

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ortak paydamız olan ''Mazda'' temelli buluşmamızda, üstelik birçok kişinin şahsen de tanışıp birbirini sevdiği, saygı gösterdiği, yardımcı olduğu bu platformda araya takımları sokup, hiç gereği yokken karşı takım taraftarının sinirini bozacak şekilde mesajlar atıp üstüne de rahatsızlık dile geldiğinde ''ne yaparsan yap umrumda değilsin'' minvalinde mesajların için teşekkür ederim.

Herkese hayırlı, kazasız belasız, keyifli ve mutlu günler dilerim.
Bakış açısı buysa ve mazda paydası renklerin dövüşüne tercih edilmiyorsa sana da mutlu huzurlu sağlıklı ve kazasız günler dilerim.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Bence de fazla takılmaya gerek yok. Kaldı ki burda Beşiktaş değil teknik direktörü ile haber ve yorum var.
Sonuçta adamlar malı götürüyor ve hiçbirinin biz taraftarlar kadar umrunda olduğunu düşünmüyorum. Hiç birbirimizi kirmayalim..
Kırıcı, yakışık almayan durumlara zaten izin verilmiyor. Ortamın güzelliği zaten işi o noktaya taşımıyor.

Hal böyleyken bakış açısını renklere indirgeyerek tavır almayı yadırgadım sadece. Fikirler bir olaydı kurtla kuzu yana yana gezerdi demiş Aşık Veysel.

Ortamda bir şeylerin adabınca yazılıp çizilmesini istememek veya sınırları çizmek, forumun kuruluş felsefesine aykırı tamamen.

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Cenkin attığı gollerde "Helal size bea aslanlar" diye kendimden geçtim, gurur duydum. Bir GS'lı olarak beni eski günlere döndüren, taraflı tarafsız herkesin sevgisini kazanan, herşeyden önemlisi Türkiyeyi temsil eden göğsümüzü kabartan BJK'ye helal olsun diyor, avrupada başarılarının devamını diliyorum. Fanatik BJK'li oda arkadaşıma 4/4 yapacak BJK için rahat olsun, bakma ligdeki kayıplara avrupada bambaşka oynuyor demiştim. Beni haklı çıkartacaklar inş:)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Bu bayrağı dönüşümlü olarak üç büyükler sırayla taşıyor, bir dönem Gs sonra Fb Şimdi Bjk, keşke hep tek takım olarak değilde en az iki takımla bu işlere imza atabilsek, tebrikler Beşiktaşa'a.

Üst Alt