Beğendiğiniz Mazda Fotoğrafları

Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
@skyline @suleyman Bayinin önünde tırdan 323'leri indiriyorlar...
hocam mektubunuzu alır almaz tüm heyecanla okudum teşekkürler dün bayiye gittik bir tır 323 daha geldi renkleri hepsi birbirinden güzel tır adeta gökkuşağı gibiydi bende yurtdışından gelen akrabalarımdan yabancı mecmualar edinmiştim oradaki v6 astinayıda sayfalarından kesip bayiye götürüp satış müdürüne gösterdim bana getiremeyeceklerini söyledi ,boşver al bir 626 tombak ilerde çok para edecek falan dedi :) kulak asmadım,bakalım bir 323 gt için kapora bıraktık sıra yazdırdık önümüzdeki hafta almaya geleceğiz ismi şimdiden hazır gara şimşek :cool:

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
hocam mektubunuzu alır almaz tüm heyecanla okudum teşekkürler dün bayiye gittik bir tır 323 daha geldi renkleri hepsi birbirinden güzel tır adeta gökkuşağı gibiydi bende yurtdışından gelen akrabalarımdan yabancı mecmualar edinmiştim oradaki v6 astinayıda sayfalarından kesip bayiye götürüp satış müdürüne gösterdim bana getiremeyeceklerini söyledi ,boşver al bir 626 tombak ilerde çok para edecek falan dedi :) kulak asmadım,bakalım bir 323 gt için kapora bıraktık sıra yazdırdık önümüzdeki hafta almaya geleceğiz ismi şimdiden hazır gara şimşek :cool:
Ya Süleyman Kardeşim çok sevindim hadi hayırlısı. Şimdi heyecandan uykular kaçar. Mazda çok güzel araba diyecek laf yok ama işte gelecek yıllarda tutulur mu? Sıfır alıp da son sahibi olmayalım? Parçalarını felan bulabilir miyiz acaba? Ne bileyim kendimi ikna edemiyorum. Kayınço al bir Kliyo altın bilezik gibi diyor. Yoksa ben de makyajlı 626 ile GT arasında kaldım. İlerde forum felan açsalar bari. Kafamıza takılan şeyleri paylaşırız :)

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Yapmayın etmeyin genşler. Parçası bulunmaz, piyasası yok, paranızı pul etmeyin yazık günah. :p

Üst Alt