Basketbol

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Geçen Obradoviç'in röportajı vardı, izledim... Anlattıklarını duyunca insan, neden bu noktada olduğunu net olarak anlıyor... Basketbol oynadığı dönemde yaptıkları günlük antremanın; Sabah 6 da kalk, 1 saat koşu, sonra uyku 10 gibi tekrar kalk tekrar kros koşu, kahvaltı, öğleden sonra fiziksel dayanıklılık hareketleri, akşama da topla pas çalışması, olduğunu anlattı. Ben bu programın onda birini şimdi uygulasam, bana deli derler dedi. Güldüm... :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Muhteşemdik, bazen sıkı savunmayla karşılaştık ama Bobby efsane oynadı, Datome'nin blokları Vesely nin smaçları maçı kopardı. Obradoviç'le Final Four finali sıradanlaştı, tebrikler hepsine.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20180518_214150.jpg

Son düzenleme:

Tical

Katılımcı
Muhteşemdik, bazen sıkı savunmayla karşılaştık ama Bobby efsane oynadı, Datome'nin blokları Vesely nin smaçları maçı kopardı. Obradoviç'le Final Four finali sıradanlaştı, tebrikler hepsine.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 33174
Basketbol okullarinda atiyorum 2005 dogumlu 1.98 cm boyundakiler kabul edilir tarzinda seyleri cok gordum.Boby ibretlik bir ornek bence.Yetenekli olupta boyundan dolayi basarisiz sayilanlar olmamasi dileklerimle.Fenerbahcemi kutluyorum.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Basketbol okullarinda atiyorum 2005 dogumlu 1.98 cm boyundakiler kabul edilir tarzinda seyleri cok gordum.Boby ibretlik bir ornek bence.Yetenekli olupta boyundan dolayi basarisiz sayilanlar olmamasi dileklerimle.Fenerbahcemi kutluyorum.
Aynı şekilde oğlum var maalesef, kafa zehir, oyun bilgisi süper, seçmelerde boy olmadığı için değerlendirilmiyor bile... Nasip kısmet... :)

Üst Alt