Alınık 2010-2011 Mazda 3 İmpressive Sedan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

a_ciftcioglu

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bir de ön cam ısıtma var dizel de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hasar sadece o kadarsa havada kapın derim ki kaparlardı, iyi araştırın gerçekten temizse alınır
Çok soru soruyorum kusura bakmayın. Ben acemiyim bu konularda. Iyi araştırmaktan kastınız nedir? Nasıl nerden arastirmam saglikli olur?

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Dizellerin fiyatları şüphe uyandırıcı bu piyasada temiz 2013 dizeli 55 civarına alacaksam hiç düşünmem. Iyi incelenmeli benzinli manuel 2010 lar 55 lere satıldı. 2013 de bu fiyatlara alınırsa yeni kasa için arabayı satmış olsam yeni araçtan vazgeçer yine aynı kasayı alırım :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Fiyat biraz pazarlıkla normal seviyelere gelir ama ben olsam ya 2-3 daha az verip 2010 alırım ya da 2-3 daha fazla verip makyajlı kasa veya mirai kovalarım.2011 biraz donanımdan kısılmış anlamsız bir arafta kalınmış geliyor bana Ki bu düşünceyle de biraz daha biraz daha diyerek son kasaya kadar çıkardım heralde :) onun icin maddiyat ölçüsünde bir yerde durmak lazım.

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
yaz gelsın o zaman gorun :D Karpuz kabugu denıze düşüp mıllet plajlar üşüşsün hele

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hocam fiyatlar uçmuş resmen ya. Ben bu kadar beklemiyordum :) 57 bin e felan inse alacam artık

Fiyatlar 2013 yılındaki ötv artışından itibaren yerinde durmuyor maalesef, bu yüzden araç alacaklar elini çabuk tutarsa her geçen gün zarar etmiş olmaz... Artık, fiyatlar şöyle olmuş, böyle olmamış demek istemiyorum, çünkü demenin hiç bir faydası kalmadı...

a_ciftcioglu

Sessiz
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Fiyat biraz pazarlıkla normal seviyelere gelir ama ben olsam ya 2-3 daha az verip 2010 alırım ya da 2-3 daha fazla verip makyajlı kasa veya mirai kovalarım.2011 biraz donanımdan kısılmış anlamsız bir arafta kalınmış geliyor bana Ki bu düşünceyle de biraz daha biraz daha diyerek son kasaya kadar çıkardım heralde :) onun icin maddiyat ölçüsünde bir yerde durmak lazım.
Bende 45 bin le başladım ama sonunu göremiyorum :)

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Fiyatlar 2013 yılındaki ötv artışından itibaren yerinde durmuyor maalesef, bu yüzden araç alacaklar elini çabuk tutarsa her geçen gün zarar etmiş olmaz... Artık, fiyatlar şöyle olmuş, böyle olmamış demek istemiyorum, çünkü demenin hiç bir faydası kalmadı...
Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz diyorsun abi :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt